Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet kérni a...

Miért nem lehet kérni a Nemzeti konzultáció kérdéseit online, miért pazarolja a pénzemet a kormány?

Figyelt kérdés

Miért kell elszórni 1 milliárd forintot a pénzünkből olyan dolgokra, ami sokkal olcsóbban online is lehetne intézni?


Miért kell a tolvaj magyar postát és a nyomdát pénzelni feleslegesen?


Mire hozták létre a digitális online ügyintézést, ha nem erre?


Miért pazarol mér megint a magyar kormány?



2015. ápr. 25. 00:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Mert technofóbok.
2015. ápr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez propaganda, nem a véleményekre kiváncsiak. A propaganda pedig sokkal hatásosabb, ha a postás kihozza. Egyrészt így biztos eljut az üzenet a polgárhoz, másrészt a polgár komolyabban is veszi. És azt is tudni kell, hogy ezek a konzultációk a buta embereknek szólnak, azért ilyen egyszerű szájbarágós kérdések vannak benne.
2015. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Mert így többet tudnak tőled lopni. Belekerül mondjuk (és most csak példa számokat írok) ötven millióba egy ilyen akció, de rögtön rá tudnak írni két milliárdot.
2015. ápr. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2%
Online csak olyan módon lehetne megoldani, mint pl. az ügyfélkapu, hiszen egyébként az emberek nem azonosíthatók a neten. (Egy IP cím nagyon nem elég.) Ügyfélkapuja pedig a többségnek nincs, intézni személyesen kell, sorban állással és a többi. Sokkal több pénz és macera, mint postán. Ez éppenséggel a legkevésbé sem pazarlás.
2015. ápr. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%

Képzeld el hogy sok ember van aki nem használ internetet - idősek, szegényebbek - vagy olyanok akik nem tudják olyan magabiztosan használni mint a tizen- huszon- harmincas korosztály.


Minden országban van posta, mindenhol az állam pénzeli. Lehet itt megint a kormányunkat szidni meg fideszezni, de a posta és a nyomda még működő dolog mindenhol. Igyál meg egy bambit és törődj bele.

2015. ápr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Orbán így akarja a világ előtt demonstrálni, hogy ad az emberek véleményére, Erre van pénz, ha az egészségügyre nincs is.
2015. ápr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Ki beszél itt konzultációról? Ez egy pártpropaganda egyszerű emberek vakítására, továbbá a pénz lenyúlására. Ennyi, más nincs benne.
2015. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Nemzeti micsoda? Na menjenek már a büdös p.csába!!!!!!!
2015. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ConnectCare ***** válasza:
74%
Szerintem konkrétan azért van, hogy a Magyar Postába rakjon egy kis pénzt. 1 vagy 2 éve (lusta voltam kikeresni pontosan mikor, de nem rég) uniós kötelezettségből adódóan liberalizálnunk kellett a postai szolgáltatások piacát, tehát ma elméletileg bárki versenybe szállhatna a postával. Voltak is már jelentkezők, csak eddig ilyen-olyan okkal minden próbálkozást sikerült visszaverni. De kb. az a helyzet, mint a légi közlekedés területén, ahol a Malév a régi kellemes helyzetéből kénytelen volt piaci versenybe szállni, aminek ismerjük a következményét. Szerintem ettől akarnák a postát is megvédeni, azonban közvetlen állami támogatást nem lehet adni. Azt viszont nem tiltja semmi, hogy a kormányzat levelezzen a lakossággal. Repjegyet is vehetett volna nekünk anno és akkor légitársaságunk is lenne és végre én is megnézhettem volna Rómát :).
2015. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az lenne a kérdésem, hogy miért nem lehet létrehozni egy olyan oldalt, ahova az emberek leírják maguktól a véleményüket a kormányról és nem előgyártott, manipulatív kérdésekre válaszolnak igennel és nemmel.
2015. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!