Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett volna, ha a 2014-es...

Ak0sgfx kérdése:

Mi lett volna, ha a 2014-es országgyűlési választást a Jobbikosok nyerték volna meg?

Figyelt kérdés

Az egyik játszótársam azt mondta nekem, hogy a Jobbikosok rég elszámoltatták volna az MSZP-s és a Fideszes politikusokat, a másik meg az, hogy a Jobbikosok megvédték volna az embereket a bűnözőktől és a korrupt politikusoktól is. Ha a Jobbikosok megnyerték volna a választást 2014-ben, akkor most Magyarország megmenekülne a korrupt politikusoktól ?


Tekintsétek ezt alternatív történelemnek, az a kérdés hogy mi lett volna, ha a 2014-es országgyűlési választást a Jobbikosok nyerték volna meg ?


Normális válaszokat szeretnék, és nem kérek kioktatást és rosszindulatú válaszokat. Igaz hogy nem vagyok Jobbikos, de én is ezt érzem, hogy a Jobbik egyszer csak megnyeri a következő választást Magyarországon. Ti is ezt érzitek ?



2015. máj. 31. 21:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

Igen, én is ezt érzem.

Remélem, hogy akkor már nem leszek itt.

2015. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Akkor most még nagyobb kulimászban lennénk.
2015. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az oroszok és a törökök keményen bánnak az emberekkel, ha a Jobbik is ezt akarja, akkor az emberek fele biztonságba menekül. Én megépíteném a bunkeromat, és abba elbújnék, és soha nem jönnék ki onnan.
2015. máj. 31. 21:23
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem lennénk nagyobb kulimászban, mint most. Inkább úgy gondolom, hogy talán egy picit javult volna a helyzet, de nagyjából minden maradt volna a régiben.


Egyébként ha érdekel az alternatív történelem, akkor olvasd el a programjukat. Abból elég sok mindent megtudhatsz.

2015. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Imádkozz, hogy 3 év múlva megtudjuk, hogy mi történt volna már 4 évvel korábban ha helyesen döntünk.
2015. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
M.O. megkapta volna a végső döfést a felelőtlen ígérgetés politikájától. Olvasd el a programjukat! Nettó baromság. Figyelembe se veszik a világgazdaságban elfoglalt szerepünket, mintha egy álomvilágban élnének.
2015. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a Jobbiknak a gazdasági politikája baloldali, de nem magyar baloldali, hanem külföldi baloldali a gazdasági politikája.
2015. máj. 31. 21:37
 8/21 A kérdező kommentje:
Az egyik kérdést tette fel egy ember, aki megkérdezte a Gyakori Kérdésben, hogy a Jobbiknak miért baloldali a gazdasági politikája.
2015. máj. 31. 21:38
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

"Figyelembe se veszik a világgazdaságban elfoglalt szerepünket, mintha egy álomvilágban élnének."


Az a baj, hogy igazából valóban ott élnek.

2015. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
A legdurvább az egészben az, hogy az emberek most ugyanúgy megváltóként várják őket mint 5 éve a fideszt, ahhoz képest egészen más irányba mentek a dolgok mint ami a fidesz választási programjában volt. Habár ők azt hirdetik, hogy leszámolnak az elmúlt 25 év tehetetlenségével ezzel szemben a programjukban sehol se látom a strukturális reformokat, az olyan változtatásokat amik nélkül az ország képtelen hosszútávú növekedési pályára állni, csak a maszatolás. A magyar politika megrekedt a népi-urbánus, vidéki-pesti, diplomás-szakmunkás, Széchenyi-Kossuth, liberális-konzervatív(neokommunista, ha már a jobbikról beszélünk) vitáknál, plusz természetesen a főnyeremény a magyarság kijelelölésének monopóliuma. Ezen viták uralnák a közvéleményt, ha a jobbik kerülne hatalomra. Majd, ha a nép többre vágyik egy "folytatjuk"-nál, vagy egy "Csak a Fidesz"-nél, esetleg többre vágyik egy "Mocskos EU"-nál, akkor majd lesznek olyan vezetők is akik képesek kimondani az igazi problémákat és a megoldást is megtalálják, azonban addig maradnak az ilyen jobbik féle álmodozók...
2015. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!