Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Hetek...

Ak0sgfx kérdése:

Mi a véleményetek a Hetek című hetilapról?

Figyelt kérdés

A Hetek című hetilapot Németh Sándor a Hit Gyülekezete lelkésze alapította, és ő a főszerkesztője. Az egyik haverom mondta nekem, hogy a Hetek egy baloldali hetilap, ami utálja a Jobbikot és a Fideszt. A Heteknek van weboldala, amit mindent megmutat, egyszer láttam, és elég érdekes, amit leírnak.


Ha valaki kérdezi tőlem, hogy én vagyok az a kérdező, aki nagyon Jobbikos volt, akkor nekik is elmondom, hogy nem vagyok Jobbikos, nem vagyok Fideszes, és nem vagyok MSZP-s. Én független vagyok, azt jelenti hogy nem vagyok baloldali és jobboldali.


Az a kérdés, hogy mi a véleményetek a Hetek című hetilapról ?



2015. jún. 3. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
De jó neked, olyan sok haverod van akik olyan sok mindent tudnak a politikáról, hogy az hihetetlen. Irigyellek.
2015. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. jún. 3. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Zsidó hátterű újság, de én jobboldaliként is szeretem.

Politikailag mérsékeltnek számít, színvonalas, érdekes cikkei vannak.

A keresztények mellett is kiáll és Magyarországon még ritka módon, szerintem olyan ideológiát sugall, hogy a keresztényeknek és a zsidóknak össze kell fogni az iszlámmal, iszlamizmussal szemben.

2015. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

A Hetek:


Iszlamofób és Homófob hetilap.



EZ ÍGY MÁR HELYESEN HANGZIK. :)

2015. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%
Szerintem nagyon jó, én ajánlani tudom. Nem utál konkrétan semmilyen pártot, csak tényeket közöl.
2015. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ösnek



ÁÁÁ, nem ,de hogy.

Nem mint ha PONT a politizálás lenne a lényege.

2015. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mivel anyagilag független minden párttól, ezért mindig egyéni álláspontot képvisel. De azért teljesen függetlennek nem nevezném, hiszen keresztény (nem a Pápa vonala, hanem bibliai). Ezért sok témában konzervatív, hiszen pl. a homoszexualitásról megvan a Biblia véleménye, de a házasság mellett és egyéb klasszikus értékrend mellett is keményen kiállnak. Nem minden írásuk profi, de szívből, átgondolt írásokkal jelenik meg már vagy 20 éve.
2016. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!