Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kivándoroltak, arra...

Akik kivándoroltak, arra várnak hogy a jobbik hatalomrakerüljön, és hazajöhessenek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlen.
2015. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2015. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem politikai, hanem megélhetési okok miatt vándorolnak ki az emberek az országból, szóval egyáltalán nem. A választások előtt minden párt felvesz egy populista arcot, ahol beígérik Mózes fitymájától kezdve a 25. havi nyugdíjon át mindent, azok akik külföldön élnek pedig az ottani perspektívájukból jól látják, hogy ez egy baromság és nem jönnek vissza, pláne ha legtöbbjük eleve úgy megy ki, hogy ott is akar maradni.
2015. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
63%
Nem. Ez hülyeség. A kérdező nem éppen a Világ Bölcse.
2015. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
91%
Én azért költözök ki (Japán) mert ki akarok. Nem azért, hogy vissza jöjjek, ha itt jobb lesz (Magyarország)!
2015. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Én kétlem,hogy a Jobbik tenné vonzóvá az országot a távozottak számára.Sőt,abban sem vagyok biztos,hogy belátható időn belül,bármiféle politikai alakulat,párt, képes lenne erre.Legalábbis a jelenlegi "kínálatból", biztosan nem.
2015. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 szántóvető ***** válasza:
100%
akik kivándoroltak azok nem várnak ettől az országtól semmit.te sem gondolod komolyan hogy egy esetleges Jobbik-győzelem után visszajönnének harmadannyiért gürizni.ha hoz is egy új kormány pozitív változást,ahhoz hosszú évek kellenek.
2015. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én ha tehetem kimegyek innen, felőlem az lesz hatalmon aki akar. A kivándorlókat sem érdekli, a jobb pénz és a (kényelem) miatt mentek ki. A kényelem alatt talán azt értem hogy nem a szánalmas politikai visítozást kell hallgatniuk (Kedves testvéreim, honfitársaim, stb haverjaim). Kap egyfajta lelki békét, nem kell a sok sületlenséget hallgatni, ráadásként a 3 szorosát keresheti ha jó munkahelyet talál.
2015. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az inkább gyorsítaná a kivándorlást, mint fékezné és beindítaná a hazavándorlást.
2015. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Ez ember és körülmény függő.


Van aki kiment, de esze ágába sincs visszajönni, mert jobban tetszik neki kint (legyen akár fizetés, időjárás, légkör stb)

Van aki kiment és visszajönne, de nem teheti (kint talált párt/ a gyerek a másik országhoz kötődik jobban stb)

Meg persze van aki kiment, visszajönne és vissza is fog, ha olyan lesz a helyzet.

2015. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!