Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol köszönhetem meg Orbán...

Hol köszönhetem meg Orbán Viktornak, a tisztelt miniszterelnök úrnak, hogy a remek intézkedései miatt Ausztriában lakom már 2 éve, remek fizetéssel (+13. , +14. havi fizetéssel)?

Figyelt kérdés
Végre nyaralni tudunk a családdal, nincs stressz, hogy kijövünk-e a hónap végéig, ez a tisztel miniszterelnök úr nélkül nem jöhetett volna létre!

2015. jún. 4. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát itt!

Meg a szavazófülkében 3év múlva.

Van még egyéb lehetőség is de az alkotmányellenes.:)

2015. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A facebook oldalán.
2015. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Napi provokátor.
2015. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Most szerinted én nem leszarom hol köszönöd meg? Felőlem ott is fordulhatsz fel!
2015. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FüligJimmy88 válasza:
16%
Barnul már a nyelved vége?
2015. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:

Itt:

[link]

2015. jún. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szántóvető ***** válasza:
100%
nem illik zargatni főméltóságos excellenciás urunkat aki éjt nappallá téve dolgozik és stadionokat tervez!ne rabold az idejét semmiségekkel.elég ha elmész felcsútra futballmeccsre és kifeszítesz egy óriásdrapériát,erre írhatod hálálkodó szavaid:"a Magyar Nép áldása szálljon orbán urunkra és kedves családjára,a történelmi Magyarország stadionjainak újjáépítése miatt.nevét olyan büszkén emlegetik évszázadok múltán is mint Árpád fejedelem vagy Szent István király.éljen az újkor nagyvezére,I. stadionépítő viktor."
2015. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!