Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti eltudnatok kepzelni ilyesmi...

Ti eltudnatok kepzelni ilyesmit a magyar politikaban?

Figyelt kérdés
Dania miniszterelnokenek (no) a ferje az angol parlamentben van munkasparti szinekben!!! Na most egy ilyen hazaspar, mikrol tud beszelni, ha megkerdezik egymastol, hogy mi volt ma a munkaban? Mindketten birtokaban vannak allamtitkoknak, a miniszterelnok utasitast adhat fedett muveletek vegrehajtasara, esetlegesen a ferj orszagaban kell operativ tevekenyseget vegezni... Szoval eleg erdekes nem?

2015. máj. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak izraeli kettős állampolgárok
2015. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg erdelyi magyarok, meg libanoni szarmazasu is... Vagy ugy gondolod, hogy elonyoket elveznek?
2015. máj. 25. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Parlamentbe meg kellene mondani, hogy kettős állampolgárok ne politizálhassanak, ahhoz hogy ott dolgozhasson csak a Magyar állampolgárságát szabadjon megtartsa. Ez lenne a helyes.
2015. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A magyar realitás valami ilyesmi lenne:



férj: - Szia drágám, hogy ment a napod?


feleség: - Az a trógerXY végre megküldte a 10 %-ot az XY beruházásért. Képzeld, ketten hozták ki a kocsihoz a kartondobozokat! És neked hogy telt a napod?


férj: - Remekül! XX végre beadta a lemondását, miután a kapitány közölte vele, hogy bármikor találhat nála pár kiló kokaint, hahaha.... Utána meg elmagyaráztam a kapitánynak, hogy a telefonján talált, a lovardábak készült fotókat 8 tárhelyre töltöttem fel, úgyhogy ne nagyon pattogjon!


feleség: - Nahát kedvesem, te egy igazi államférfi vagy!

2015. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kerdest! En ugy gondoltam, hogy egy magyar miniszter mondjuk elvenne egy szlovak, roman, szerb not aki az o hazajaban parlamenti kepviselo
2015. máj. 25. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok, mármint a parlamentben vannak


Gazdasági kapcsolatokat erősítené egy ilyen "királyi házasság"

2015. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!