Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is így akarja...

Szerintetek is így akarja megosztani a baloldali média a Jobbikot? Jól végzik a dolgukat?

Figyelt kérdés

Szerintem megtalálták a néppártosodást, ami ellentétet jelent a Jobbikban, és ki is használják, hiszen itt ostorozzák a pártot, feszegetik például a Novák-Vona ellentétet, és ez a párton belül is ellentétet szül.


Szerintem nagyon jól csinálják, amikor olyanokat kérdeznek Vonától, hogy név szerint XY vadhajtás-e a pártban, ha azt mondja, hogy nem, akkor hozzávágják, hogy milyen kijelentéseket tett, és ezzel akkor azonosul-e a párt, tehát így nagyon könnyen kínos helyzetbe hozható.


Egy ilyen cikk például:


[link]


2015. jún. 4. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon gyenge lábakon áll a jobbik. Most jó lehetőség van a megtörésükre! Csak így tovább. :)
2015. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez azért tetszik nekem nagyon, mert így nem csak a népszerűségüknek tesznek keresztbe, hanem problémákat okoznak a párton belül is.


Hajrá ATV, RTL, HVG, Index, 444 és még sorolhatnám :)

2015. jún. 4. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
A Jobbik önmagát osztja meg azzal, hogy egy seggel akarnak két lovat megülni.
2015. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon igaz kérdező! :)
2015. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Csak azt lehet megosztani, ahol anélkül is széthúzás van! A Fideszt miért nem tudja megosztani a baloldal?
2015. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a jobbik népszerűsége jelenleg pont ezen a néppártosodási folyamat okán ilyen magas.

Eddig a néppárti részt követőket is lenácizták.

Jelenleg pedig egyszerre polkorrekt értékeket követő néppárt és tartja meg a radikális részt.


Szerintem amíg megy a szekér, addig nem lesz szakadás, főleg, hogy jó pár radikális gondolatot elfogadható formába öntöttek, illetve a Fidesz jó pár megnyilvánulásával viszi egyre feljebb az ingerküszöböt, ami miatt nem nagyon kell a radikális részt elhagyni a néppártiság oltárán.

2015. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Így igaz #6-os, nem osztok én itt zöld pacsikat, de te kiérdemelted :D
2015. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A jobboldal (fideszkdnp) akarja megtörni a Jobbikot, nem a baloldal.
2015. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jobbik szerintem inkább azért magas, mert most ők tűnnek kormányváltásra alkalmas erőnek. Legalábbis a népszerűségüket tekintve.
2015. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esélyük nincs legyőzni a Fideszt! Még a Baloldaltól is kikaptak az országos választásokon! Csak a harmadik párt, ha tetszik, ha nem! Arra meg semmi esélyük nincs, hogy 2018-ban legyőzzék a Fideszt, de szerintem 2022-ben sem fog nekik sikerülni, ahogy így elnézem őket! Még egy Fideszes politikus is beolvasott Vonának, amiért pár évvel ezelőtt zászlót égettek! Ők pedig úgy viselkedtek mint egy sértődött kis ovis! Lényeg tömören:soha nem fognak nyerni, soha nem fogják legyőzni a Fideszt, és ez fáj nekik nagyon!
2015. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!