Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ózdi polgármester akkor is...

Az ózdi polgármester akkor is foglalkozott volna a kilakoltatottakkal, ha a média nem kapta volna fel a storyt?

Figyelt kérdés
Szerintem nem.Csak így szorult a hurok. Minden politikus egyforma...

2015. máj. 19. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden politikus egyforma

Minden ember egyforma

Minden forma egy ember

Minden minden egy minden

Minden forma egy forma

2015. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Milyen kilakoltatásról bezsélsz? Ha a Down-szindrómás kisfiú édesanyjáról bezsélsz aki a tévében panaszkodott, hogy kirakták, beteg gyerekkel együtt. Nos az kiderült, hogy nem igaz.

Sok minden hazugság ám amit a tévében leadnak.

https://www.youtube.com/watch?v=UvLcPMRylNI&feature=youtu.be

2015. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem. Gondolom a Down-kóros kismamának megengedte, hogy továbbra is ott lakjon, ha azt mondja, hogy nem akarták kilakoltatni. A Jobbikot ezzel ne járassa le.
2015. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Én el tudom képzelni róla, ha megnézed mondjuk a facebook oldalát, akkor ott is minden nap leírja tevékenységét. Meg amúgy is elég közvetlen és korrekt embernek tűnik.


Amúgy meg így, hogy a média felkapta a hírt, természetes, hogy meglátogatta, mert végigHAZUDTA az egész riportot. Kiderült szépen, hogy már több mint egy évtizede nem állt bérleti szerződésben, 13-szor próbálták már kilakoltatni, a ház romos állapotban volt és volt hova menniük.


Ezzel szemben ezt a TV úgy állította be, hogy a gonosz rasszista, náci polgármester rászállt egy jelentős részt cigányok lakta lakótelepre, ahonnan kilakoltatott egy beteg gyerekkel lévő anyát, akiknek alig volt egy kicsi tartozása és nagyon szépen felújították a fürdőszobát és mindezek ellenére a csúnya náci polgármester az UTCÁRA rakta őket.


Azért van különbség, nem?

2015. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Na ez is egy bicskanyitogató, undorító dolog!

Kilakoltatják a legszerencsétlenebbeket hatvan akárhány forintos pi csá nyi elmaradásért, de azt tervezik, a kihajigált családok helyett majd diplomások lakhatnak ingyen.

Na ekkora fa sz ság is csak az orbán kormányban lehet! Minek a diplomásoknak ingyen? Azok keresnek legjobban, ha már tudnak ingyen lakást osztogatni, akkor inkább vállalták volna át a szegények hátralékát, ugyan ott lennének! A finnyás diplomások amúgy sem valószínű, hogy lepusztult házakba költöznének.Nehogy már nekik minden ingyen legyen.

Ismét bizonyította kormány, hogy a legnehezebb helyzetben lévőkkel tud csak ki b aszni! Undorító!

Hány hajléktalant akar még csinálni, nincs elég?!

Ez a polgármester is csak olyan mint a többi! Csak a pénz kell, az emberek gondjaira sza rik, pedig a segítség is dolga lenne.Jól leminősítette magát.De hát mit várjunk?jobbikos! Ők sem a szociális érzékenységről és humanitásról híresek!

2015. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor is jobban tette volna, ha felvállalja magár és nyilatkozik a tv-nek.Így ne csodálkozzon, ha találgatnak az emberek és őt is megszólják.Ha nem nyilatkozik, majd mond valamit a riporter helyette, ami nem biztos, hogy igaz.

Persze manapság jobb, ha smemit nem hiszünk el.

2015. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

""Én el tudom képzelni róla, ha megnézed mondjuk a facebook oldalát, akkor ott is minden nap leírja tevékenységét. Meg amúgy is elég közvetlen és korrekt embernek tűnik""



Na ne nevettess már!!!



Ózdi vagyok - én is elhittem azt a rengeteg aljas hazugságot amit ez a igazmondást nem ismerő ember nap mint nap a választási kampányában elhitetett az emberekkel!!!



Lakások - hidak - utak stb... felújítása.


De ez még nem volna gond - ha ezt nem tudja megvalósítani mert ugye a választási kampányban szinte minden politikus ilyesmit ígér.



Viszont a legnagyobb hazugsága - amivel rengeteg ember (köztük az enyém) szavazatát elnyerte az a három betelepülő cég ígérete volt amiről már kiderült, hogy nem volt igaz magyarán HAZUDOTT !!!

Egy gyógyszergyártó cég és két összeszerelő üzem Ózdra települését ígérte - emiatt nyerte meg a választást. Azt mondta, hogy már előrehaladott tárgyalások vannak, sőt már a régi varroda épületét is megnézték mert oda fog települni majd az összeszerelő üzem.


Ha most lennének a választások már nem biztos, hogy nyernének rengetegen csalódtak a városban.

Ha a következő polgármester választáson is indul biztos, hogy mégegyszer nem fogok rá szavazni.

2015. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!