Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok mért hajtogatják...

A magyarok mért hajtogatják azt, hogy Szlovákia a magyaroktól becstelenul ellopott fold, mikozben kb.1200 ôk lopták el a csehekkel és morvaiakkal kozos teruleteike?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 10:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
43%
20# Szerintem nem, mivel a magyarság és szlovákság külön tömbben él, nincsenek egymással elkeveredve. (leszámítva a Békéscsaba környéki szlovák szórványságot, meg az észak Szlovákiában élő szórványmagyarságot). A napi köznyelvben mindenki használhatná a saját anyanyelvét.
2015. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
22%
Ismerek szlovákiai magyarokat. Cseppet sem szeretnének ide tartozni.
2015. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
2%
Milyen magyarok? Nincs olyan, hogy magyar, fogjátok már fel végre.
2015. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
Mielőtt szétcincálták Nagy-Magyarországot azért gazdaságilag és minden téren ott voltunk a toppon és velünk élő népcsoportok is. Tudtommal nem nyomták el a magyarok se a német ajkúakat Erdélyben és mást sem. Mióta szétszakadt az ország azóta mindenki csak árnyéka önmagának kivéve az Őrség. Szóval szerintem és hangsúlyozom, hogy ez csak az én véleményem, ha túl tudnánk nőni egymás köpködésén akkor a Kárpát-medencében felvirágozna a gazdaság.
2015. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
81%

Nincs olyan hogy Magyar ??


Én vidéken nőttem fel és nem szégyellem , hogy szegény

földműves , állattartó Magyar családból származom évszázadokra visszamenőleg .

Ezt azért írom , mert ismerem a népünk és elődeim világnézetét , ami teljesen különbözik a környező népekétől viszont azonos értékrendű a Hun , Szkíta , Avar , sumer és az ősi egyiptomival .

Minden Magyar értette 1OO éve még , hogy mi történik velünk és az országgal . Azóta átmosták az népesség tudatát . Trianon tabu téma lett Magyarországon , a környező népek vezetőinél pedig lelkiismeret furdalás miatta és amíg nincs a valóság kimondva csak ellenségeskedés lesz .

2015. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem is voltak ilyen népek, ezt csak a hangok súgták a hungarób fejedben.
2015. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
66%
26-os! Nagyon tájékozatlan vagy!
2015. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
35%

Kedves előttem lévő!


Ismered a mondást, hogy hülye kérdésre hülye választ?

2015. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!