Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Dobrev Klára miatt...

Gyurcsány Dobrev Klára miatt lett gazdag?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Gyurcsány azért lett gazdag, mert a nagy privatizációs időszakban jókor volt jó helyen, jó kapcsolatokkal rendelkezett.

2015. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel mitől lett gazdag. Ő egyébként még a fizetését sem vette fel, hanem adományokra fordította. orsósék viszont lassan már a mi fizetésünket is felveszik, nemcsak a sajátjukat. Arról nem is beszélve, hogy nagy részük senkiből lett milliárdos. Véletlen akkor, amikor a fidesz hatalomra került.
2015. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert gyurcsány a teljes magyar ipart adta el zsebbe tényleg...
2015. jún. 7. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek vegye fel azt a néhány százezer forintot? Neki annyira mind1 a lopott milliárdok mellett. xD
2015. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
És orsósnak nem lenne mindegy? Ő is milliárdos, mégis van pofájuk minden kedvezményt igénybe venni és a fizetést is felvenni. Ő pedig az oroszoknak adta el az országot. Azoknak, akiket nemrég még szídott a többség 56 miatt. De mivel most a fityisz nekik nyal, ezért a birkák is nekik nyalnak.
2015. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jól van gyurcsánybérenc haver... pihenj
2015. jún. 7. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:

" Ő egyébként még a fizetését sem vette fel, hanem adományokra fordította."


Inkább vette volna fel a haverod, és kormányzott volna normálisan!

2015. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" Ő pedig az oroszoknak adta el az országot. De mivel most a fityisz nekik nyal, ezért a birkák is nekik nyalnak."


Úgy mint a sok balos birka annó (szerintem te is azt csináltad amikor még a főnököd járt ki ruszkiba).


[link]


[link]


Íme egy kis emlékeztető az olyan gyurcsi-nyalistáknak mint te, mert az ilyenről ciki emlékeznetek (vagy alapból "kuplungosak" vagytok és felejtetek).

2015. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Gyurcsány-bérenc. Bár mindenki magából indul ki. békemenetnél és egyéb orsós nyaloncoknál szokás pénzért toborozni ellentüntetőket.


"Inkább vette volna fel a haverod, és kormányzott volna normálisan!"

Nem a haverom, de normálisabban is kormányoztak, mint a mostaniak.


"Úgy mint a sok balos birka annó (szerintem te is azt csináltad amikor még a főnököd járt ki ruszkiba). "

Én soha nem nyaltam senkinek, nem úgy, mint a sok birka a FB-on a csúti törpének. Bármelyik balos nyaligátor eltörpül mellettük.


"Íme egy kis emlékeztető az olyan gyurcsi-nyalistáknak mint te, mert az ilyenről ciki emlékeznetek (vagy alapból "kuplungosak" vagytok és felejtetek)."

Ezek a jelzők rátok illenek. Olyanokért tapsikoltok most, amiért annó felgyújtottátok fél Pestet. A gázvezetékért is milyen hiszti volt a narancsos oldalról. Pedig annak több értelme volt, mint egy atomreaktornak. Főleg ilyen feltételekkel, ennyiért. Akkor még 56-oztatok is. Most miért nem? 2010-ben tüntettetek a tandíjért. Most miért nem? Lehetne még sorolni.

Arról nem is beszélve, hogy orsós állandóan meghazudtolja magát nyilatkozataiban. Rajta még nem csodálkozok, hisz bevallottan skizo hajlamú. Bár ha jól meggondolom, a hívein sem csodálkozok.


"jól van gyurcsánybérenc haver... pihenj"

Tipikus fideszes megnyílvánulás. Nincs értelmes, de inkább betanult válasz, akkor jön az elküldés.


Gyurcsányra meg nem azért reagáltam, mert a híve vagyok. Hanem azárt, mert szánalmas és gusztustalan, amit műveltek. Még mindig vele vagytok elfoglalva, pedig a csútihoz képest kismikás. Inkább azzal foglalkozzatok, hogy miből lettek a fideszes senkik milliárdosok a hatalomra kerülés után.

2015. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a fideszed, ugyanúgy ki nem állhatom őket mint a spanodat. :D


Szóval ezzel melléfogtál, de írhatnám én is ugyanazt, hogy mindenki magából indul ki.


Ráadásul addig mindig terítékre fog kerülni ameddig még ripacskodik a politikában, ha tetszik nektek, ha nem.


Sőt azt is írhatnám, hogy annó a főnökeid is akartak valami atomreaktor-bővítés dolgot, szóval ugyanolyanok vagytok a balfenéken éppen, az van amit a szátokba rágnak éppen.


Most annyira bevándorló-pártiak vagytok, hogy csak na!

Annó meg 23 millió románnal riogatott benneteket a miniszteretek amikor a határon túli magyarokról volt szó. (Mellesleg egy olyan témájú kérdésnél is igencsak fröcsögtél, olyan igazi democskrata módjára.)


"Gyurcsányra meg nem azért reagáltam, mert a híve vagyok. Hanem azárt, mert szánalmas és gusztustalan, amit műveltek."


Igen, persze, akkor már szent ember mert a másik banda is olyan! :D


Ugyanazt csinálod mint egy mániákus fideszes csak a másik nézetből. :)

2015. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!