Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a bevándorlók elolvassák...

Ha a bevándorlók elolvassák azokat a plakátokat, akkor megkövetik magukat, és mostantól jól viselkednek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 18:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Európában mindenhol felülreprezentáltak a bűnözők között a bevándorlók. Nem fognak beilleszkedni, hozzák a kultúrájukat "


- Ugye tudod, hogy az első mondatból nem következik a második? Hogy felülreprezentáltak, az sok mindent jelenthet, hiszen alapvetően a társadalom egy kis hányadát teszik ki a bűnözök.

Másrészt sok oka lehet a felülreprezentáltságnak (anyagi helyzet, a környezet befogadása stb.), és a kultúra csak egy, amibe bele lehet magyarázni az okot.

2015. jún. 8. 09:56
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, hogy először munkát keresnek, aztán költöznek, vagy előbb költöznek, aztán keresnek munkát. Megélhetési bevándorlók és pont...

Azt gondolom maguk is megtudnák oldani a helyeik feltöltését, ők még is azt mondják "gyere komám". Mint említettem nekem sem célom a kevéske munkahelyek szétosztása bevándorlók között, de ennyi erővel távolítsuk el inkább az összes c típusút és rögtön megoldódik pl. egy csomó segély kérdés, amiből lehet fordítani másra. Én ezt sokkal nagyobb problémának tartom, mint azokat az embereket, akik idejönnek (majd többnyire tovább is állnak élhetőbb helyre) a megélhetést keresve.

Ez nekem még mindig tipikusan a mások szemében a szálkát is, a sajátunkban a gerendát sem. Mindig könnyű a másikra mutogatni...

2015. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem egy irtó gusztustalan kampány. Én itt születtem magyarországon, és egy ritka rasszista kampány. A bevándorlók is emberek és közöttük is vannak magasan képzett emberek, akik csak a jobb élet reményében jöttek ide. És sajnos a magyar emberek között egyre több rasszista van, én is menni fogok innen. Elvégzem az orvosit vagy a fogorvosit és cső. Magyar embert még nem is láttam, hogy segítene is valakin pl. hajléktalanon, de attól ők még felsőbbrendűnek érzik magukat, meg azt hiszik, hogy őket nagyobbra tartják egy bevándorlóval szemben külföldön. Németországnak, Franciaországnak kéne panaszkodnia, ahol rengeteg van belőlük, ez a kis szrrá rohadó ország merészel alig pár ezer bevándorlóval ugatni? Mellesleg Európa Unió nem fogja tolerálni sokáig ezt a viselkedést, szóval nem sokára repülni fognak remélem

Meg amúgy itt ti mit képzeltek magatokról? A ti kis szros 100 ezer forintottokkal most olyan nagyok vagytok? Legalább másokat segítsünk. Ha-ha magyar ember szerintem még ezen nem is gondolkodott.

Inkább N.o vagy Norvégia ahol megkeresem a 10-szeresét és barátságosabbak ott az emberek

2015. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13: azért ne tartsunk már ott, hogy én szégyelljen magam a fizetésem miatt. Az pedig, hogy Te mit látsz meg abból, ki mennyit segít másokon, elsősorban rajtad múlik.
2015. jún. 8. 15:37
 15/22 anonim ***** válasza:

13/as; nem kell annyit szenvedni, az orvosit is elvégezheted ott, ahava mész.

Kellesz a fenének.

2015. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

kérdező (11-esre): vannak olyan európai országok, ahol a harmadik világbeli bevándorlók a lakosságnak 10-20%-át vagy nagyobb részét adják. Ott tisztán látszanak a problémák.

Kevés helyen vezetnek statisztikát a bűnözők származási országáról, de pl. svájcban igen: beszédes, hogy egyes afrikai vagy arab országban születettek 10x nagyobb gyakorisággal követnek el bűncselekményt, mint az átlag svájci lakos.


Mélyebben nézve: aki illegálisan lépi át a határt, már önmagában bűncselekményt követ el: az ok, hogy háború elől menekül, de a szerbeknél nincs háború, sem a törököknél: legálisan utóbbi országban is maradhatna menekültként. Tehát aki hozzánk elér illegálisan, az mind potenciális bűnöző, hiszen a bemutatkozását is bűncselekménnyel kezdi. Ugyanis legálisan is igényelhetne beutazási és tartózkodási engedélyt/munkavállalásit: versenyképes képzettséggel.

2015. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

De alapból szarul van feltéve az egész kérdés: "...akkor megkövetik magukat, és mostantól jól viselkednek?"


Eddig nem viselkedtek jól? Nézd már meg azt az indexes videót amit belinkeltem, hogy milyen körülmények között élnek nap mint nap és hogy nem is szolgálják fel őket egy boltban se?

Mondjuk én tudom, hogy ez az egész az együttérzésen múlik. Ha például magyarország (és innentől fogva már csak kicsivel) háborús övezet lenne, ti nem mennétek el, ha az életetek veszélyben lenne? Te ottmaradnál a fegyverropogások és kivégzőosztag közepén, igaz? Nem csinálnád azt, hogy elmennél talán másik országba dolgozni egy jobb életért? Ha már ott úgyis lerombolták a házad, szerencsétlenebb esetben pedig kivégzik egy-két családtagod, rokonod, néhány barátod. És nem fogadnának be? Nem esne rosszul neked, ugye? Mondjuk látszik, hogy az országban 5 millió hitetlen él. Nincs különösebb bajom velük, csak valahogy az empatikusabb elveszett belőlük. Mert a muszlimoknál ott van a ramadán 30 napos böjt, ahol nem lehet se enni se inni reggeltől estig, tehát átérzed milyen érzés szegénynek lenni. Aztán ott van az adakozás, a beteg gyerekek segítése, alapítványok folyamatos támogatása. És azért mondom valamit: HATALMAS A KÜLÖNBSÉG MUSZLIM CIGÁNY ÉS EURÓPAI CIGÁNY KÖZÖTT. Szóval itt valamit nagyon elrontottak. Most magyarország meg még jobban. Ez az egész bevándorlók által keltett ellenszenv egy fos ürügy. Az igazi bajuk a magyaroknak és több európai népnek, hogy nem úgy néznek ki mint ők. Ez már nem a középkor, hogy egy országban csak egy nép élhet. Ilyet a nácik csinálnak/ csináltak hitler időszakában. Egyébként most lett kikiáltva független Kurdisztán, és ott is vannak bevándorlók. Szaúd-Arábiában is vannak. UAE-ben is. Bárhol.

És még bezzeg a román meg a szlovák utál mindenkit... Aha innentől el is hiszem ezt a süket dumát. Nem csak a 7 szomszédja, hanem európa is ki fogja utálni ezt az országot és akkor szevasz. Majd max ebből az országból Szomália lesz, csak itt kiközösítések miatt. :D

Mint a magyarok nem vándorolnak ki magyarországból, de tényleg... Ti tényleg azt hiszitek, hogy ti előrébb vagytok valamelyik európai országban a bevándorlókhoz képest? Na takarodtok, de komolyan...



Szóval legyetek büszke a népetekre, sok boldogságot kívánok! Smitt Pali doktorija után, a magyarok bevándorlás politikájára is büszke lehettek. Meg a bátorságotokra az ISIS elleni harcban.

2015. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha vannak magasan képzett (értsd: jogász, orvos, fogorvos, mérnök) bevándorlók, akik dolgozni szeretnének, akkor ők azért nem dolgozhatnak itt, mert nem abba születtek bele mint ti?

Na ez a rasszizmus, szóval nekem innentől ne jöjjön senki mindenféle szar és gyenge érvvel! Mintha az ő hibája lenne, hogy milyen nemzetiség, de komolyan...

Így gondolkodnak azok, akik eszük annyi sincs mint egy marék homoknak


Most viszek egy benzineskannát és felgyújtom a szarommal a magyar zászlót.

2015. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hánynom is kell a magyarok beteg bevándorláspolitikájára. És bezzeg a romákat nem a bőrszínük miatt utáljátok? Aham, most is kiderült. De legalább már erre sem tudtok már egy erős érvet sem mondani.
2015. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Azért van egy lényeges különbség: a magyarok többsége kulturált, civilizált emberi lény, aki dolgozni megy, nem pedig segélyből élősködni és bűnözni."


Ilyen plakátokkal? Persze...

Ti csak egy flegma nép vagytok, akik sokat képzelnek magukról és akik nem gondolnak bele más ember kegyetlen és szomorú életébe. És hogy honnan menekült. Szerinted, akik illegálisan jöttek, azok szerettek volna illegálisan jönni? Persze, mert mire megvárták volna a kérelmet, már szétlocssantották volna az agyát hülyegyerek...

Ha pedig valaki olyat mond a bevándorlókra, hogy bűnöz, az olyan mintha azt mondanám, hogy a muszlim=terrorista, ergó szintén lepkefing agyúak gondolkodnak így.

2015. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!