Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párttank kéne vezetnie...

Melyik párttank kéne vezetnie az országot és miért?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva megmondom,hogy engem mélyen felháborítanak a kormányellenes hőzöngő,rikácsoló emberek.

Ki szavazott rájuk?Én ugyan nem.

Én csak a szélsőséges liberalizmust nem kedvelem amit manapság a DK-tól kezdve az MSZP-ig szinte minden baloldali párt képvisel, (mert az már mind szélsőség!)

Alapvetően Jobbikos vagyok, de inkább Jobbik-Fidesz keverék, mindenesetre a Jobbikra szavaztam, de a Fidesz is elgondolkodtatott.

Nem szeretném,hogy ebben az országban ismét egy Gyurcsány-Bajnai féle parazita legyen a miniszterelnök.

Épüljenek inkább stadionok feleslegesen, az is jobb mint ha kiárulnák az országot, sokan sajnos elfelejtették a Gyurcsány kormányt.

De ne legyen se Orbán,se Gyurcsány.Akkor ki?Mert rengeteg kis párt van, az okos és megfontolt magyar ember megkeresi azt ami neki megfelel és arra szavaz.Nekem megfelel a Jobbik és a Fidesz is, akinek nem annak nyilván van egy kis pártja akit alkalmasnak tart.Ki az?Ja,ennyire már nem vagyunk tájékozottak, csak hőbörögni tudunk mert ahhoz nem kell agy.


Az meg,hogy a Fidesz mutyizik...az MSZP nem?De!Csak velük szimpatizál a sok baloldali médium amit a magyar ember megnéz,ezek akkor nem lettek feltárva.Most nagy Fidesz-ellenes riportok mennek, persze,hogy lázad a birka nép.


2015. jún. 8. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Egyiknek sem.

Magyarországról minél előbb el kell húzni, mert itt csak pusztulás lesz a jövőben.

2015. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Hajrá, legyél fasiszta fideszkdnp-s, vagy neonáci jobbikos.


Csak azt ne kérd hogy veled tartsunk.

2015. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy melyik pártnak kéne vezetni. (a társadalmi kérdések főleg érdekesek, mert ez nagyon eltérő az emberek között) De én azt vallom, hogy egy elég szép programot össze lehetne állítani, ha kivennénk néhány pontot több pártból és egymáshoz igazítanánk kisebb módosításokkal. Szinte minden pártnak volt már jó ötlete. Persze nehéz érvényesíteni, főként az ellenzékieknek. Ez külön megér egy misét.


Ellenzékben könnyebb támadni egy kormánypártot, illetve az intézkedéseit, mert nincs felelősség. Sokszor egy-egy párt/pártcsoport (itt a baloldalra gondolok) azért csaphat át szélsőségekbe, mert túl keményen támadják a kormányt. Túlságosan azt akarják mutatni kifelé, hogy ezt mélységesen el kell ítélni, miközben elég lenne módosítani. Ezt a szavazatszerzési vágy fűti. Ha szorosabban együtt tudnának működni, szerintem lenne, mikor nem ilyen kemény ellentétek közepette vetnék a kormány elé a javaslatot, és nem csak a kormánypárt akarata érvényesülne. Aztán emiatt (hogy csak a kormánypárt akarata nyer érvényt) újabb feszültségek jönnek létre. A következőt még jobban fogják támadni az ellenzékiek, és így megy a körforgás. Az rátesz egy lapáttal, ha nem sikeres a megszavazott javaslat, még intenzívebb a gyűlölet a kormánnyal szemben.

2015. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Párttank?

[link]

2015. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Jobbik mitől elnne neonáci?

Egyértelműen nekik, a többi megkapta a lehetőségét,

köszönjük nem kérjük. De Jobbikot igen.

2015. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A magyar társadalomnak fel kéne fogni hogy a Jobbik nem szélsőjobboldali és nem neonáci. A haza és az itt élők érdekeit akarja szolgálni.

Amint ez megtörténik, kormányra is kerülnek

2015. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
MSZP
2015. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!