Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért vannak...

A liberálisok miért vannak oda a menekültekért?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 00:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%

Már freud is megmondta hogy az emberi viselkedés szinte minden aspektusán közvetve vagy közvetetten a szexualitás határozza meg. Speciel A politika terén is.


Mindenki olyan embereket szeretne látni a környezetében ami neki esztétikus, akikhez szexuálisan vonzódik. A Liberálisok azért szeretik a bevándorlókat mert szexuálisan vonzódnak a sötétebb bőrhöz s a durva állatias arcvonásokhoz.

2015. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
47%
Mert sokkal jobb arcok, mint a jobbikosok. :-p
2015. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%
Gondolod, hogy "oda vannak"?
2015. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%
A válasz pofon egyszerű: KI AKARJÁK ÍRTANI AZ ŐSHONOS EURÓPAI FEHÉR FAJT. Legyen az fajkeveredés vagy lassú kémiai sterilizáció,hamis bűntudat keltés és folyamatos spirituális terror a fehér ember ellen,a szálak összefutnak mindig és bár a laikus ember tényleg nem érti hogy miért történhet meg mindez hiszen látszólag semmi értelme és még a hülye is látja hogy ez fajunk öngyilkosságával ér fel,mégis ez a folyamat zajlik már évtizedek óta csak az utóbbi években kezd felgyorsulni. Akárhonnan nézed és akármilyen hazugságot próbálsz bemesélni magadnak,a fehér ember ezen a bolygón a civilizáció építője,genetikailag és minden értelemben is a legmagasabb rendű az emberek között.És nem vagyok náci se rasszista csupán józan paraszti eszű.Mint ahogy a vérben is a fehérvérsejtek feladata küzdeni a betolakodó paraziták ellen úgy lenne a fehér ember feladata is leküzdeni az emberi faj legfőbb ellenségét,a "tudjuk kiket". A baj csak az hogy ezek a "tudjuk kik" már olyan szinten kimosták a fehér ember agyát és kiherélték hogy a folyamat jelen pillanatban visszafordíthatatlannak tűnik. A "tudjuk kik" már nagyon régen elhatározták hogy kiírtják vagy legalábbis összekeverik a fehér fajt más alacsonyabb rendű fajjal ami ahhoz vezet hogy az egész emberiség genetikailag és spitituálisan is egy brazil színvonalra degenerálódik ami felett a legkönyebb uralkodni. A 3. világbéli primitív ösztönlények szaporodásának semmi korlátot nem szabnak így azok osztódással szaporodnak miközben minket az élet minden területén ki akarnak írtani. Hazudhattok magatoknak nyugodtan ez az igazság.
2015. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%
ó. máj. gád. A kedves #14. válaszoló kimondta a szent igazságot. Adjatok neki egy medált!
2015. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. S 14-es véleményét osztom én is. Nekem elég meghatározó tapasztalataim vannak nem európai kultúrkörből származókkal. Csak furcsa, hogy milliókat sikerült összegyűjteni a menekültekre órák alatt, miközben rengeteg egyéb megoldandó probléma is van az országban. Akik összeadták a pénzt, gondoltam látnak potenciált a bevándorlókban -amit én aki köztük éltem nem. Erre lettem volna kiváncsi, de úgy látom, hogy nincs ilyen csak a kormány orra alá akarnak borsot törni. Ez mondjuk abból is látszik, hogy nem a lakásukat/nyaralójukat ajánlják fel a menekülteknek, hanem a közösből akarják finnanszíroztatni az új honfoglalókat.
2015. jún. 9. 20:59
 17/26 anonim ***** válasza:
30%
#14 [link]
2015. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát a pofám leszakad "kedves" kérdező! Te a lábad közé engedted az "új honfoglalókat", erre meg egyetértesz a rasszista 14-essel azután, hogy már fölcsináltattad magad egy jöttmentel! Ezek után a minimum az lenne, hogy befognám a pofám! Tehát lényegében te azzal értesz egyet, aki gyűlöl téged meg a fajtádat! Ha ennyire gyűlölöd magad, akkor keress egy kötelet inkább.
2015. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok oda a menekültekért, pontosan látom milyen problémákat vet fel ez a helyzet na de:

1. Ez a kampány nem mérsékelt jobboldalhoz méltó, személy szerint engem sért, hogy esetleg mint magyart, engem ezekkel a gondolatokkal fognak azonosítani, mint ezek a plakátok.

2. Nem csak a semmirekellő, alsó társadalmi réteg menekülhet ezekből az országokból. Speciel egy ideig egy külföldi bevándorló volt a főnököm, több céget alapított és több magyar embernek adott itt munkát... Persze szabályozni kell, hogy ki jöhet be meg ki maradhat itt. Mindenre van jogi kiskapu, arra is, hogy kitoloncolják azokat, akik nem hajlandóak dolgozni vagy integrálódni.


Engem amúgy nem érdekel ez a "fehér faj el fog tűnni" dilemma, mert nem nézek úgy a többi etnikumra, mintha külön faj lennék... De mivel minden nyugati, "fehér" országban egyre kevesebb a gyerek, előbb utóbb kénytelenek befogadni majd az országok a külföldieket, mert nem lesz aki fizesse az öregek nyugdíját.


Azt meg sajnálom, hogy nem működött a párkapcsolatod azzal az emberrel, de az azért szerintem elég erős, hogy egyetértesz a "KI AKARJÁK ÍRTANI AZ ŐSHONOS EURÓPAI FEHÉR FAJT" válasszal, mikor a gyereked is félvér... És nem azért problémás, mert milyen a bőre színe, hanem mert te is meghatározod, hogy milyen jövője lesz a gyerekednek... És így nem biztos, hogy olyan elfogadóak lesznek az emberek a saját gyerekeddel szemben sem, hiába születhetett akár ide is.

2015. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Főleg azután, hogy a határon túli magyarok kettős állampolgárság ellen annyira tiltakoztak. De ezek a liberálisok nagyon útálnak minket...
2015. jún. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!