Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok miért akarják...

Liberálisok miért akarják ráerőltetni a nézeteiket másokra?

Figyelt kérdés
Én bevándorló ellenes vagyok illetve egy kisebbségi népcsoportot utálok, na most ezért rögtön megkaptam pár embertől a "ostobarasszistanácihitler" jelzőt, pedig cask különbözik a véleményünk.
2015. máj. 29. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Ebben minden csoport "bűnös", nem csak a liberók.
2015. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Mert a véleményszabadság szerintük csak addig tart, amíg az ő véleményüket mondod.
2015. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

A liberalisok egyaltalan nem akarjak a velemenyuket raeroltetni masokra.


Ettol fuggetlenul van velemenyuk, es azt el is mondjak. Hogy az neked nem tetszik az a te egyeni szocproblemad.

2015. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Tisztázzunk valamit, itt nem véleménykülönbségről van szó! Te tényleg rasszista vagy! De ezt le is írod: "egy kisebbségi népcsoportot utálok" -na most ez rasszizmus/fajgyűlölet. Ennyi, finito, nada, ezt a bizonyítványt kár magyarázni, te rasszista vagy!


Mivel azonban nem tetszik, hogy ezt a gaz "liberálisok" -ehhez nem kell liberálisnak lenni, elég ha valakinek van egy kis józan ítélőképessége- rádmondják, mert a rasszizmus szerinted is rossz dolog lehet valahol, te rögtön "véleménykülönbségnek" kereszteled el. Kicsit szállj magadba, és talán megérted, hogy ha egyszer rasszista vagy, akkor ne haragudj azért, ha valaki rasszistának hív!

2015. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

"egy kisebbségi népcsoportot utálok, na most ezért rögtön megkaptam pár embertől a "ostobarasszistanácihitler" jelzőt"


Miért azt hogy hívják?


Nem mindegy, hogy valaki egy egész népcsoportot utál, azért ami, vagy egyéneket azért, pl mondjuk pl bűnözők.

2015. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Itt nem azzal van a baj ha "minket" rasszistának hívnak, hanem hogy minket jobban utálnak mint azokat akik az utcán belekötnek bárkibe, lopnak, kötözködnek, segélyekért könyörögnek 0/24 be. (Tisztelet az 1% kivételnek) :))
2015. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Igy van. De ettol en meg gondolhatom idiotanak.


Nem tudom miert, de sokan keverik a liberalizmust a keresztenyi szeretettel :)

2015. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"A szomszédom sült liberális, de egy kanál vízbe bele tudná folytani az összes kokerót. Na ilyenkor mi van?"


Olyankor az van, hogy nem liberális! Ezt el kell fogadni! Mitől is lenne az?

2015. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Olyankor az van, hogy nem liberális! Ezt el kell fogadni! Mitől is lenne az?"


Na ez jó nagy marhaság! A liberalizmusnak semmi köze nincs ahhoz, hogy ki, hogyan ítél meg egy népcsoportot. Az amerikai rabszolgatartó ültetvényesek is liberálisok voltak!

2015. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 PontozzLeHaIgazamVan ***** válasza:
12%
Én továbbra is úgy tartom, hogy rasszista ember nem létezik csak tapasztalt. Ez az egész cigánybűnözés dolog sem úgy alakult ám ki hogy mindenféle ok nélkül rájuk mutatnak "te bűnöző vagy". Hidd el, ha valakit kirabolnak 2x egy hónapban, betörnek hozzá, megverik az utcán és ezt mind cigányok teszik akkor nem fogják szeretni őket. De a liberálisok nem ilyen környéken laknak ahol hasonló dolgokkal találkoznának..
2015. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!