Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokat nem zavarja,...

A magyarokat nem zavarja, hogy Orbán Viktor a haverjainak játssza át az ország vagyonát?

Figyelt kérdés

A lányába és a vejébe egyenesen elkezdte önteni a pénzt az utóbbi időben. Azok meg vigyorogva újságolják el mindenkinek, hogy már a saját lábukon állnak és nincs szükségük senkire.


Miféle nép a magyar, hogy ezt tűri? Csak nem szolganép lenne, amin élősködni lehet? Pedig én azt hittem, hogy nagy nemzeti büszkeségükben a magyarok nem tűrik az ilyesmit. Lehetséges, hogy tévedtem?


2015. jún. 10. 04:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1%

Igazából mindenki ezt csinálta eddig, és minden ember ezt csinálná. Orbán mivel lenne különb a többi embertől ?


Az a lényeg, hogy csináljon az embereknek jó dolgokat is és ez sikerült, GDP eus dobogósok vagyunk meg ilyenek

2015. jún. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Engem egy kicsit zavar.
2015. jún. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
97%
engem meg kifejezetten zavar
2015. jún. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 belapus ***** válasza:
28%
Csak a magyarokat zavarja.
2015. jún. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon zavar. Bajnai nem az ország vagyonát játszotta át, és nem ő tehetett arról, hogy az állatvédők miatt nem vették át a libákat a franciák.

A GDP pedig manipulált. Egyetlen kormány nem dolgozott ennyire saját zsebre és nem tette ennyire tönkre az ország gazdaságát, mint Orbán. Csak ezt a hívei nem hajlandók tudomásul venni.

2015. jún. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
amíg az ország helyzete nem javul addig ez így marad. Valaki örül ha 12 órás műszakban el tudja tartani a családját és az zavarja őket amikor más laza 6-8 órában 5-ször annyit keres mint ők és olyan dolgokat engedhet meg magának amit ők sose. Szóval ez elsősorban saját nyomoriból fakad amit a szegénység okoz
2015. jún. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2%
Amikor Gyurcsány meg Bajnai csinálták ezt az nem zavarta a magyarokat?
2015. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

"Amikor Gyurcsány meg Bajnai csinálták ezt az nem zavarta a magyarokat?"


De, zavarta. Azért lettek leváltva.


Kérdés, hogy 5 éve ez miért nem zavarja a magyarokat?

2015. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Bajnai, Gyurcsány meg a többi ugyan már, ki veszi ezt már be. Ez már egy egész más kategória, semmilyen más ezelőtti kormánnyal nem említhető egy lapon az ami most itt megy 5 éve. Ilyennel mára már tényleg csak egy igazi félázsiai fideszest lehet kábítani.
2015. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem nem zavarja,mert akkor màr nem lennének kormànyon rég,inkàbb viszok a pereputtyot is csak ne kelljen szembemenni a problémàval!
2015. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!