Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közeljövőben élhet több...

A közeljövőben élhet több ember jobb életszínvonalon Magyarországon?

Figyelt kérdés

Az ország jelenlegi helyzete és közeljövőben várható teljesítménye alapján élhet hazánkban több ember jobb életszínvonalon?

Fog tudni több embernek olyan munkát adni ahol a fizetések jelentős része nem a létminimum fölött van kicsivel?



2015. jún. 10. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Pl. a beözönlő koszovóiak életszínvonala biztosan növekszik. A miénk aligha.
2015. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Mivel jönnek a nincstelenek, akik lehúzzák az átlagot, így sokan kerülnek majd az átlag fölé úgy, hogy valójában semmit sem változott a helyzetük.
2015. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Több semmi szín alatt. Jobb életszínvonalon akkor, ha a túlnépesedést sikerül csökkenteni.
2015. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akinek van esélye önerőből növelnie az életszínvonalát, az inkább kimegy dolgozni 1 milláért, minthogy ittmaradjon 300ezerért. Azok maradnak itt, akik tanulás helyett a politikusoktól várják a munkahelyteremtést. Így itt nem lesz magas életszínvonal az biztos.
2015. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem, mindenki inkabb elhuzz külföldre azt visszi a gyerekeket
2015. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4: Szerinted túlnépesedés van?
2015. jún. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pályakezdő vagyok, most kezdtem el egy cégnél dolgozni, de 1,5-2 éven belül mindenképp külföldre megyek dolgozni.
2015. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Roland G. ***** válasza:

Szerintem sajnos nem!

Azon szerencsés emberek,akiknek van munkájuk,a fizetésükből épphogy megélnek,az életben maradásért küzd a legtöbb ember.Magyarországon a középosztálybeliek rétege kezd eltűnni,vagy már eltűnt,a gazdagok még gazdagabbak,a szegények még szegényebbek lesznek..

2015. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!