Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság tényleg minden ember...

Manapság tényleg minden ember célja, hogy neki minél jobb és a társaságnak minél rosszabb legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tetszik a helyzet, és nem tudom ki/mi tudna ezen segíteni. Mindenki szid mindenkit, és igazából sokan azt se tudják mit akarnak. Mi lenne a legjobb ezen problémák orvosolására?

2013. ápr. 4. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

"Segíts magadon, Isten is megsegít"


Szerintem ez ez így normális.

2013. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Megoldás:nem a mindenkori kormánytól várni a segítséget,a jó életet.Magadnak kell megteremtened azt,küzdeni kell érte és nem feladni.Tanulni,dolgozni kell és menni előre!
2013. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az összefogás, egymás segítése húzhat csak ki másokat a gödörből, vele együtt az egyénnel. Ha az emberek összefognak, sokkal nagyobb eredményt érhetnek el.


Kezd el TE a változást, és a többi ember is lassan-lassan fog változni! És nyisd ki a szád, és artikuláld ezt, mert igazából CSAK ez hozhat eredményt!


Bónusznak:

[link]

2013. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos sokan így gondolkodnak, mert a legtöbben kárörvendők. Én nem akarom, hogy másnak rosszabb legyen, azt akarom hogy nekem és családomnak jobb legyen mint most. Ha más is sikeres, annak örülni kell és példaként kell rá tekinteni és nem irigykedni. Keményen kell tanulni és innovatívan dolgozni, ez pedig előbb-utóbb megtérül.
2013. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lindmayer ***** válasza:
100%

az, hogy megpróbálok boldogulni az nem jelenti azt, hogy a másikkal kiszúrok

amit a kérdező gondolt viselkedés az a következő kifejezés jól megmutatja: " HA az én lovam megdöglött, dögöljön meg a szomszédé is."

sajnos ez így van: ebbe tartozik bele, hogy feketén vállalnak munkát, vagy nem jelenti be a munkavállalóját; lopnak, csalnak stb

2013. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Adrenalin ***** válasza:
100%
A feketemunkát még meg is tudom érteni, ha egyszerűen nincs más lehetőség, a családot meg el kell tartani. Egyébként nem mindenkinek ez a célja, csak a megfelelő embereknek meg kellene találniuk egymást.
2013. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem minden ember célja - csak a politikusoké. Nekik a munkakörükben alapból bennevan az emberek anyagi és erkölcsi tönkretétele.

Mi lenne a legjobb a probléma orvoslására? Politikusok kiirtása, missile launcherrel legalább.


Mellesleg én is a feketemunka mellett vagyok. Ha már képtelenek államilag annyi munkahelyet teremteni, hogy legálisan lehessen dolgozni, akkor azt ne akadályozzák meg hogy más módon keressünk pénzt. Ellenkező esetben marad a bűnözés.

2013. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!