Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni ezt az egész bevándorlásos témát röviden, egyszerűen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy utána is lehet nézni Google-on, de sehol sincs konkrét meg pártatlan infó, meg nincs is időm kiszedni a lényeget az egészből.
2015. jún. 10. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Koszovóban szarul élnek -> Jönnek.

Szíriában polgárháború és terrorveszély van -> Jönnek.


A jobboldal az előbbi miatt ellenzi a bevándorlást, a baloldal pedig az utóbbi miatt támogatja. Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni. :)

2015. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Kormányunknak nincs koncepciója az európai életszínvonalhoz való felzákózásra, munka helyett közmunka van. A kormány ezeket a problémákat akarja úgy beállítani, hogy erről a bevándorlók tehetnek. A magyar meg zsigerből idegengyűlölő, nem nehéz nekik ezt beadni. És még népszerűséget is lehet vele nyerni.
2015. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak nincs teljesen, mert a kormány azt mondja, hogy attól, hogy menekült, még ne jöhessen tovább, hanem annak az országnak kellene befogadnia, ahol belépett az Európai Unió területére, függetlenül attól, hogy politikai üldözött vagy gazdasági menekült.
2015. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as ez a gond.

M.o. szerinted elbírja ezt? Szerintem nem. Nincs erre berendezve az ország. A saját gondunkat oldjuk meg valahogy. Mi nem jóléti ország vagyunk ergo nem vagyunk alkalmasak az emberi roncsok rehabilitációjára.

2015. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Ma pont erről kellett beszélnem a nyelvvizsgán :D
2015. jún. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!