Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erdelyi magyarok ajanlottak...

Erdelyi magyarok ajanlottak fel segitseget a karpataljaiaknak?

Figyelt kérdés
Most haboru van Ukrajban es karpataljai magyarokat is besoroznak a frontra. Mindennek az ara megdragul, mikor egy orszag hadiallapotban van. Ujrajnaban, a gaz az (miota nincs kedvezmeny az oroszoktol) nagyon draga, elemiszer arak is az egekbe szoktek, a magyar civil szervezetek (baptista, reformatus, a kormany...) folyamatosan jutatt ki gyogyszert, elelmiszert, ruhanemueket. Az erdelyi magyarok is szolidarisak a karpataljaiakkal?

2015. jún. 10. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ők csak várják tőlünk a segítséget.
2015. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, miért kellett feltenni a kérdést.
2015. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te milyen segítséget adtál a kárpátaljaiaknak?
2015. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 ne forgasd ki a kerdest!!! A hatarontuli magyarok tamogatasaban nagyon nagy aranytalansagok vannak, ami a politika hibaja! Ugyanannyi osszeggel kellene tamogatni mindegyiket! Adott a helyzet,Ukrajnaban, ami messze a legszegenyebb allam, ahol magyarok elnek. Nem tudom mennyi tamogatast kaptak a kormanybol, de biztos, nem annyit mint erdely, ahol most korhaz lesz epitve, aminek a femntartasat is finanszirozza majd reszben a kormany. Gondolom, hogy erdelyben sincs kolbaszbol a kerites, de nagy kulonbseg van a jovolna egy kis segitseg, es a haborus helyzet kozott! En tenyleg tudni akartom, hogy az erdelyiek, mit gondolnak ilyen helyzetben a magyarsagrol! Ok vallalnak szolidaritastr, kezdtek adfomanyokat gyujteni, a karpataljaiaknak. Veluk is szomszedos Ukrajna.
2015. jún. 10. 22:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Én inkább sajnálnám az erdélyi magyarokat, mert ha most kapnak egy olyan kórházat, amit a magyar állam tart fenn akkor, szörnyű sors vár rájuk, lásd itthon helyzet.
2015. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes 5os
2015. jún. 10. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem ez a kérdés. Bár a problémádat nem értem, esetleg kevesled a 100 milliós segélyt amit küldtek az elmúlt hetekben, vagy esetleg a gyógyszert?
2015. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ők csak kapni szeretnek. "Ukrajnaban, ami messze a legszegenyebb allam" Igen,de ott tiltják a kettős állampolgárságot ebből következően nem lehet őket szavazógépnek használni. Ezenkívül Kárpátalján jóval kevesebben is vannak.
2015. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon nagyon jó az élet. Nincsenek bevándorlók, menekültek. Kevés a munkanélküliség. Nagyon jók a fizetések. Olyan olcsók az élelmiszerek, hogy az nem igaz. Nagyon kicsi az ÁFA. Mindenki elég jól megtud élni. Nincsenek olyanok, akik létminimum alatt élnek. Olcsó a benzin és a gáz. Élmény itt lakni.


Jó, de milyen értelemben.


Könnyű elvárni a több milliós támogatást, a nagy adományozást, mert itt úgyis olyan jó a helyzet... Megértem, hogy háború van, de itt se eléggé jó a helyzet ahhoz, hogy mindenkit mindennel támogassunk, támogassanak!

2015. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, mi támogattuk őket. Többféle jótékonysági akciót is szervezett az iskolánk. 😊
2015. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!