Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy az...

Mit szóltok ahhoz, hogy az egyetemisták a Jobbikot választják?

Figyelt kérdés

[link]


Én nagyon megörültem ennek a jó hírnek, mivel a Jobbik az első helyen áll, az LMP meg a második helyen és a Fidesz meg a harmadik helyen áll. Akik egyetértenek a Jobbikkal, ők megmondhatják a véleményüket és a gondolkodásukat.


Engem nem érdekel hogy a Jobbiknak a gazdasági politikája baloldali, én nem azért értek egyet a Jobbikkal, mert a gazdasági politikája baloldali, hanem azért mert a Jobbik az egyetlen hazafi párt, ami a hazafiakat és a magyarokat képviseli. A Jobbik az egyetlen párt, ami önállóan alakíthat kormányt a jövőben, és hogy megsegítse a szegény embereket és azt is hogy rendes munkát adjon nekik. A Jobbik nem olyan mint az MSZP, a Fidesz és a többi párt, mert a Jobbik nem fogja eladni és tönkre tenni az országot.



2015. jún. 11. 15:09
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Még valami, végig olvastam az egész cikket, és láttam azt a képet, amin a Jobbik, az LMP, a Fidesz és a többi párt látható.
2015. jún. 11. 15:11
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Innen is látszik, hogy mennyire csökken az oktatás színvonala.
2015. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
ebbol is latszik hogy a felsooktatas szinvonala a beka se..e alatt van, hogy minden hulyet felvesznek oda.
2015. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Azt, hogy akinek van esze, az a Jobbikot választja.
2015. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%

A Jobbik nacionalista párt, abból pedig soha semmi jó nem sült ki, ha ők kerültek hatalomra. Most a támogatottság érdekében igyekeznek behúzni a méregfogaikat, sokan be is dőlnek, de a vér nem válik vízzé. Ők nem az országot, hanem saját magukat képviselik a beteges téveszméikkel együtt.


Jelenleg Mo-on nincs támogatásra érdemes párt - sajnos.

2015. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Egyaltalan nem ertek egyet a Jobbikkal, ezert nem mondhatom el a velemenyem sem. Ilyenek vagytok sajnos.
2015. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Amilyen állapotok voltak és vannak az oktatás terén, nem is csoda, hogy a diákok sem hisznek már a 2 legnagyobb pártnak.
2015. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
Ezennel meg is dőlt az a legenda, hogy csak a buták meg a csórók támogatják a Jobbikot.
2015. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az egyetemisták is azért szavaznak a jobbikra, amiért én. Hiába van egy pártnak akármilyen szakmailag elfogadott, matematikailag bizonyítottan jó gazdaságpolitikai programja, ha a párt tagjai nem a magyarság fennmaradását, hanem saját üzleti érdeküket és libsi baromságaikat képviselik. A jobbik lehet, hogy matematikából gyenge lábakon ál, de a párttagok egyelőre képesek a nemzeti érdek képviseletére.


Még egy ok: én inkább rohadok meg a jobbik(legvidámabb) betonbarakkjában, minthogy megszavazzam a melegházasságot.

2015. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Ühüm, a jogászok. Politológusok. És?
2015. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!