Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen eszetlen baloldali...

Milyen eszetlen baloldali megmozdulás volt ez a plakát tönkretevés?

Figyelt kérdés
Most komolyan, tüntettek mert túl sok pénzt öl ebbe a kormány bele, erre tönkreteszitek a plakátokat, hogy a restaurálása legyen +ba még vagy 50 millió?

2015. jún. 12. 13:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a pénz miatt tüntetnek, hanem a mondani valójuk ellen is.
2015. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

14:15

Kommunisták is vannak! :D

2015. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
#7! " Nem ez lenne a normális ellenkezési forma." Igenis tantobáááá! Akkor azt is megmondja, hogy mi lenne a normális ellenkezési forma????? Pistike 1/A
2015. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

Eszetlen baloldali megmozdulás? Gratulálok, hű jobboldali pártkatona. NEM az a felháborító, hogy a kormány az adófizetők pénzét költi plakátokra. Arról van szó, hogy az adófizetők pénzét költi OLYAN plakátokra, amelyek SOKAKNAK az alapelvető elveivel mennek szembe. Mert nem az van a plakátokra írva, hogy a Fidesz üzeni, hogy ha Magyarországra jössz, nem veheted el a magyarok munkáját. A magyarok nevében beszél. Az enyémben éppúgy, mint a tiedben, márpedig én ehhez nem akartam a nevemet (sem a pénzemet) adni.


Mellesleg az lenne a normális, hogy az általános felháborodást látva a kormány nem próbálná pótolni a megrongált plakátokat. Nem, ők inkább ráköltik azt a +50 milliót. Akkor nem inkább eszetlen jobboldali megmozdulásról kéne beszélni?

2015. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27%

"Arról van szó, hogy az adófizetők pénzét költi OLYAN plakátokra, amelyek SOKAKNAK az alapelvető elveivel mennek szembe."


Mondjuk a fideszgyűlöletével?

Mert úgy vettem észre, ha falegyenest mást gondolnának, akkor pont nagyon jól látnák mi is a probléma megélhetési menekültekkel.

Lehet fordított pszichológiát kellene alkalmazni.

2015. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem a Fidesz-re akartam kihegyezni, bocsi, ha így jött le. Látom és értem a Kormány érvelését, viszont nem értek vele egyet. Ez nem egyenlő az általad említett Fidesz-gyűlölettel. Inkább ellentétes nézőpontnak nevezném, amit gondolom a liberális beállítottságomra lehet visszavezetni. Viszont én is a magyar állampolgár vagyok, ezért nem tetszik, hogy a magyarok nevében ragasztanak ki plakátokat olyan szövegekkel, amikkel nem tudok és nem is akarok azonosulni (és a reakciók alapján ezzel nem vagyok egyedül).
2015. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

A kormány mint csürhe így akarja felhívni magára a figyelmet. Ennyi.

Ezek a kormánypárti majmok csak hőbörögni tudnak, autót meg TV székházat felgyújtani. Plakátolás helyett fogadjanak be inkább határvédelemre költenének, ha annyira zavarja őket.


Látod? Baromságokat milyen könnyű beszélni...

2015. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szóval, te felvagy háborodva a plakátokért, lesz*arod más véleményét, te letépted. Ugyan azt csinálod mint a kormány...
2015. jún. 13. 12:20
 19/23 A kérdező kommentje:

S háborogtok hogy gyűlölet kampány így úgy.


Erre a válasz meg ilyen plakát hogy ha idejösztök hozzatok egy normális miniszterelnököt is. Ez nem gyűlölet kampány? Egy mondatot mondtok ki, abba is minimum 3 ellentmondás van.

2015. jún. 13. 12:22
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, tulajdonképpen nem értem, miért teszel fel egyáltalán kérdést, ha úgyis megvan a magad véleménye, másét meg nem akarod megérteni/elfogadni.


Nem azért vannak letépve a plakátok, mert nem tetszenek. Ha rá lenne írva, hogy ez a magyar kormány álláspontja, nem az egész magyarságé, leszarnám. De ne akarja már a hülye ideológiáját rám kényszeríteni se a kormány, se a hozzád hasonló agymosott pártkatonák.

2015. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!