Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jövőképet fest le...

Milyen jövőképet fest le Magyarország pártjainak az hogy az egyetemisták körében az MSZP-DK együtt nem jutna be a parlamentbe, a Jobbbik a legnépszerűbb?

Figyelt kérdés

A felmérés alapján 3 párt jutna be a parlamentbe, a Jobbik, a Fidesz és az LMP.


Vagyis évről évre ez a sorrend fog erősödni, vagyis a Jobbik és az LMP erősödik, az MSZP és Dk szerencsénkre megszűnik míg a Fidesz meggyengül.



2015. jún. 12. 14:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
66%

Ez egy butaság mert az hogy valaki egyetemista az nem egy állandó hanem egy átmeneti állapot ugyanúgy amikor kisgyerek valaki.


A mérvadók mindig a nyugdíjasok hiszen minden ember affelé halad hogy nyugdíjas korú legyen értelemszerűen és ők is vannak a legtöbben tehát a mindenkori hatvan feletti korosztály.

2015. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Pont ezért hagyom itt az országot, amint végzek a sulival (1,5 év). Nem vagyok hajlandó olyanokkal együtt élni, akik még ezek után is a fidesznek nyalnak, arra szavaznak. A jobbik sem különb, hiába hiszik sokan. Mire rájönnek, már késő lesz.
2015. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Évről évre egyre kintebb tolódik a Jobbik fölénye a fiatalságban (értsd eddig domináltak 25 év alatt, már 30 év alatt), míg egyre később tolódik az MSZP/Dk pártok népszerűsége a nyugdíjasok körében (eddig ha második legnépszerűbbek voltak 65 felett, már csak 67 felett).


Ez a tendencia nyilván engem igazol vissza. De az is, hogy az MSZP/DK egyre gyengül míg a Jobbik erősödik.

2015. jún. 12. 14:17
 4/12 A kérdező kommentje:

,, Pont ezért hagyom itt az országot, amint végzek a sulival (1,5 év). Nem vagyok hajlandó olyanokkal együtt élni, akik még ezek után is a fidesznek nyalnak, arra szavaznak. A jobbik sem különb, hiába hiszik sokan. Mire rájönnek, már késő lesz. ''


Ez az a tipikus mentalitás hogy én okos vagyok, a többiek mind hülyék XD. Sok sikert

2015. jún. 12. 14:19
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

"XD"-s válaszodból lejött hogy max 18 éves vagy, figyelj nem csak egyetemisták vannak az országban. Szóval erre alapozni egy állítást az kevés.

A DK nem fog megszűnni mert Gyurcsány Ferencnek is vannak olyan fanatikusai mint Orbán Viktornak.

2015. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

hiába szidjátok a fideszt, mert ha hiszitek, ha nem vannak olyan emberek akiknek jobb lett a sora mióta ők vannak hatalmon. az ilyen ember miért szavazna akkor másra?

ne legyen félreértés én biztos nem szavaznék vityó pártjára, de a többi egyébre sem. (na jó esetleg a MKKP megkaphatja a voksom)

2015. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán milyen felmérés ez? Nem tudom miért nem tudnak rászokni az emberek, hogy ha valamire hivatkoznak azt be is linkelik, hogy más is láthassa, nem pedig bemondás alapján kell elhinni.
2015. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha 2018-ra nem csinál csodát a Fityesz, akkor megy a levesbe órökre.
2015. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2015. jún. 12. 17:20
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, hogy megszavazzák őket és végleg elpusztul ez az elmebeteg ország.
2015. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!