Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vonulnak ki a gázszolgál...

Miért vonulnak ki a gázszolgáltatók Magyarországról?

Figyelt kérdés
Mit csinált a kormány, hogy hanyatt homlok menekülnek a szolgáltatók? Én józan parasztésszel arra gondolok, hogy állítólag volt ez a 30 %-os vagy mennyi rezsicsökkentés (nekem az elmúlt két évben nőttek a költségeim ugyanakkora fogyasztás mellett), és az így keletkező részt a F. egyszerűen lenyúlta, és ezt a lehúzást nem tudták a cégek kitermelni.

2015. jún. 15. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom, viszont remélem hamarosan az utolsó külföldi kitakarodását ünnepelhetjük meg.
2015. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

# 1/1 Időpont ma 18:43


Jah, sokkal jobb lesz majd a kormánynak fizetni kétszer annyit :-D

2015. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

#

Elmegy az összes külföldi, így:

- nincs többé úthálózat

- nincs többé energia

- nincs többé gépesítés

- nincsenek többé lakások

- nincsen többé élelemiszer

...

Azaz mind meghalunk.


Mégis, miféle kretén akarná azt?

2015. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves első, hamarabb sírhatsz az utolsó dolgozni akaró elmenekülése miatt. Mert nem azért visznek el mindent a külföldi cégek, mert az izraeli ufózsidó-gyíkemberek így döntenek, hanem mert a kormány maffia-politikája csak arra koncentrál, hogy ők minél többet lopjanak el, a néhány százezres vállalkozó réteg majd ,,eltarcsa,, a 7-8 milliós nyugdíjas, rokkant, állami alkalmazott és munkakerülő cigány rétegeket. Csak az a baj hogy pont emiatt ép eszű ember nem vállalkozik Magyarországon, hanem a vészesen kiöregedő vékony réteg (köztük én szüleim is) termelnek ki mindent, csak 10 éven belül itt senki nem fog bármit is hozzátenni az ún. ,,népgazdasághoz,, (értsd: vállalkozók által befizetett adók).
2015. jún. 15. 18:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól gondolod.

A lakossági szolgáltatást a Fidesz cége veszi át. Mivel ők sem tudnak fejleszteni ebből a pénzből, és a vezéreik nem vehetnek fel százmilliós jutalmakat, mi várható?

Emelni fogják a szolgáltatás árát,

Elmaradnak a szükséges fejlesztések,

Vagy, mint a szoci időkben, az adónkból kapják a szükséges pénzt, mi pedig újabb adókat fizetünk majd.

2015. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csúti törpéék kiüldözik őket a rezsicsökkentéssel és a különterhekkel. És nem csak a gázszolgáltatókat. Mindenkit ki akarnak üldözni, hogy aztán a dilettáns haverjaikkal vegyék át a helyüket. Lsd. nemzeti dohánybolt, nemsokára italbolt, gázszolgáltató, sőt kinézem a telefonszolgáltatót is.
2015. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

"Nem tudom, viszont remélem hamarosan az utolsó külföldi kitakarodását ünnepelhetjük meg."

Én akkor ünnepelnék, ha a hozzád hasonlók takarodnának ki.

2015. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert semmi keresnivalójuk ebben az országban.
2015. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonultak ki teljesen. A lakossági gázár szabályzása miatt a lakossági gázszolgáltatás veszteséges a szolgáltatóknak. Ezt vagy benyelik, vagy kompenzálják az ipari fogyasztóknak nyújtott szolgáltatás nyereségéből.


Nem tudom hallottad e a híreket, de korábban már felmerült, hogy ha a Tigáz is visszadobja a labdát, akkor az összes lakossági szolgáltató az állami Főgáznak kell ellátni, azaz az összes veszteség az államnál jelentkezik. Ráadásul időközben az EU is beleköpött a levesbe és most, hogy kibukott, hogy a kormány sutyiban alkudozik az EUval a rezsicsökkentés miatt ma már azzal van tele az internet, hogy megint átemelés lesz, ennyi volt a rezsiharc :D


Furcsa, hogy volt aki már az elején megmondta, hogy öngól lesz.

2015. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
P.S.: most látom, hogy a Tigáz is kivonul :D
2015. jún. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!