Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tiltják a magyar gárda...

Most tiltják a magyar gárda ruházatát. Mi lenne ha holnaptól betiltanák a NIKE márkát? Mert mai napig ha valami márkás cuccba elmész valahova. Pl. :munkaügyi központ. Nem is ismered a cigányokat. És abba is belekötnek hogy mi van az emberen.

Figyelt kérdés
Meg m0csk0s magyar stb.És nem vagyok ,se gárdista ,se rasszista ,se náci.Csak jelzem mert a jóakaró kommentelők ezzel nyitnának.
2010. febr. 28. 20:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Akkor már inkább a kipát és a kaftánt tiltanám be.
2010. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%

nem vagy te, se gárdista, se rasszista, se náci.


csak egy korlátolt nyomoronc aki nem ismeri a történelmet. fuss gyorsan és nézz utána kiknek a viseletére hajaz a gárda egyenruhája. ha ez után se jössz rá hogy miért tiltják akkor sajnállak.

2010. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg érdekes, hogy mennyi mindent betiltanak mostanság, közbe meg belefulladunk a nagy szabadságba.
2010. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%

nem vagyok ,se gárdista ,se rasszista ,se náci


akkor meg mit érdekel?

2010. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
Hadd titsak majd beletorodnek hogy nem lehet.Ugyis hordjak.En legalabb is ha lehetosegem lenne belepni tutira hordanam.
2010. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként a Gárdának nem volt hivatalos egyenruhája, úgyhogy nem volt mit betiltani, de mégis betiltották! Nagyszerű! szépen felrúgták a demokráciát és az alkotmányos jogokat (mármint a bíróság és bajnaiék), ennyi erővel tényleg bármilyen ruhát betilthatnak. Bezzeg ha valamilyen cigánygárda alakulna, és annak tiltanák be az egyenruháját akkor egyből a magyar lenne a rasszistafasisztaneonáci nemzet!
2010. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, h velem van a baj, de nem egészen értem a kérdésed minden részét.

"Mert(a)ami napig, ha valami márkás cuccba elmész valahova."----akkor mi történik ??????????


"Pl. munkaügyi központ"----mi van a munkaügyi központban???


"Nem is ismered a cigányokat."-----melyik cigányokat, meg hogy kapcsolódik ez a munkaügyihez, meg egyébként is...???


"és abba is belekötnek, h mi van az emberen." Kik?? A cigányok?? Vagy a munkaügyi hivatal dolgozói???


Komolyan nem értem, ezt a kérdést, valami itt nagyon félrecsúszott a kérdés megfogalmazása terén.

2010. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

akkor meg mit érdekel?


Annyiból érdekel hogy a valóságról beszélnek.A hatalmon lévők meg lehordják őket.Meg hazudoznak össze vissza.Tönkrebaszták az országot.És ma csak ők állnak ki hogy kimondják mi is is van.2 héttel még azt se tudtam mi az a jobbik.

2010. febr. 28. 20:57
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

csak egy korlátolt nyomoronc aki nem ismeri a történelmet. fuss gyorsan és nézz utána kiknek a viseletére hajaz a gárda egyenruhája. ha ez után se jössz rá hogy miért tiltják akkor sajnállak.


"kiknek a viseletére hajaz a gárda egyenruhája'"

hát fekete nadrág fehér ing fekete mellény

kire hajaz? elsőre egy lakodalmas menetre

ja de itt van ez a csúnya oroszlán és az árpád sáv :S


takarodj el innen míg nem vonulok fel előtted SA egyenruhában xD

retardált barom zsidó :)))

2010. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, itt most nem arról van szó, h ellenzem a gárdát vagy ilyesmi, nem ellenzem, de attól még ez a kérdés értelmetlen.Tényleg nem tudom kihámozni belőle, h mit szeretnél megtudni, ill. hogy mire szeretnél kilyukadni.Egyszerűen félkész mondatokat illesztettél egymás mellé, már ne is haragudj.:)
2010. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!