Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Indokolt a fociba tenni...

Indokolt a fociba tenni sokkal több pénzt, mint más sportba?

Figyelt kérdés

Sok magyar kormány, nem csak Orbán, a fociba tesznek rengeteg pénzt. Gyakorlatilag más sportágakhoz képest mintha irreálisan több lenne vagy csak elfogult vagyok?


Vannak csomó sportágak, amik alig kapnak pénzt. Nemrég hallottam, hogy nem fért be vidéki rangos kézi meccsre a közönség, de focistadiont azt épitünk, pedig alig járnak ki meccsre, ha nem a dózsa vagy fradi játszik. Viszont mások szerint a tradíciók miatt kell a focit pénzelni. Kinek van igaza?


2015. jún. 16. 22:19
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hiszen Orbán Úrnak a foci a kedvence.
2015. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
73%
Azzal érvelnek, hogy ez majd mennyi pénzt hoz az országnak. Persze, nézzünk csak körül mostanában mi zajlik a magyar futballban: zárt kapus mérkőzések, a szurkolói kártyákkal egyre kevesebben mennek meccsekre, a jegyárak emelkedtek, a foci szintje pedig ugyanolyan szar. Ezzel azt éri csak el a kormány, hogy a sima néző majd nem Fradi meccsre megy, hanem megnézi a TV-ben és inkább leugrik a faluban a megye hármas meccsre... de nem baj, a gazdaság az dübörög! A kórházak falai meg omladoznak...
2015. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 viktorvarga ***** válasza:
61%

azért kell mert a pénzeket ki kell szedni a kölcségvetésből valahogy.ez nem a sportról szól

a csúszópénz a lényeg nem a foci

2015. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam, hogy sportolóknak adnak millió Ft-os támogatást, mert a gyerekeknek példaképe lesz és csak miatta fog sportolni és az jó, mert nem drogozni fog -.-
2015. jún. 16. 22:27
 5/47 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nekünk kajakba és vizilabdába kellene, és a hokisok is jók
2015. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
A zsebhokiban én is jó vagyok.
2015. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
61%

"Nem, szerintem nekünk kajakba és vizilabdába kellene, és a hokisok is jók"


csak lószart se érdekel

2015. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy arányosan kell finanszírozni a sportágakat, akkor a fociba áramló pénz mindig irreális lesz, egyszerűen azért, mert irreálisan nagy pénzek mozognak benne a kézilabdához, víváshoz, vízilabdához képest.
2015. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
38%

"csak lószart se érdekel"


A legkihasználtabb sportcsarnok Magyarországon székesfehérvári jégpálya, utána kézilabda csarnokok jönnek sorban tucatnyian. Focistadionok konganak az ürességtől.

2015. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

"Focistadionok konganak az ürességtől"


Az én fitymámat ne szkenneljék a zsidajok!

2015. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!