Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem felháborító...

Csak szerintem felháborító az, hogy kemény milliárdokát öl a kormány a sportba (elsősorban foci. ), közben az oktatásra, egészségügyre "nem jut" pénz?

Figyelt kérdés
Szerintem ha meglennének az alap dolgok, akkor lehetne szórakozni...cáfoljatok meg :)
2013. júl. 6. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem az, Orbán megérdemli. Jó kisfiú volt, Netanjahú apuka csak elismeri a fia nagyszerű diktátori képességeit ezzel a kis költségvetési lazítással.
2013. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Egy olyan országban ahol egy börtön töltelékre több pénz jut mint egy diákra nem kell csodálkozni rajta.
2013. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem értem a kormány logikájat. Féltéve, ha van. Miért fontosabb a sport? ( azon kívül, hogy drága miniszterelnök úr igen csak szereti :D)
2013. júl. 6. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem csak szerinted felháborító. Teljes mértékben egyetértek veled.

A magyar focimániások pedig példát vehetnének a brazil futballrajongókról:

[link]

Pedig náluk nem kicsit megy jobban a foci...

2013. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt egy hadronütköztetőre kevesebben kíváncsiak, mint egy focimeccsre. Másrészt népnemzeti felfogás szerint, az edukációra fölösleges költeni, mert a hálátlan ifjúság (az egyébként szerintük használhatatlan) tudásával az imperialista kizsákmányolókat gazdagítja, meg különben sem lesz rá szükségük a nagybetűs ÉLETBEN, ahol nyalással és/vagy intrikával lehet följebb mászni.


Valamint a tízmillió magyar csak a villanykörte összeesküvés szintjén ért az elektronikához, vagy a nanotechnológiához, míg a tízmillió partjelző országában a foci sokkal égetőbb kérdés, holmi kutatásnál egyetemi felszerelésnél, fejpénznél, vagy éppenséggel huszonegyedik századi orvosi eszközöknél.


Elvégre minek maradnánk életben, ha a kormány nem emeli elég gyorsan a nyugdíjakat, a legtöbb kutatási eszköznek a funkcióját, a legtöbb az Unió által lélegeztetőgépen tartott kutatás és fejlesztés célját, még a lehető elnagyoltabb formában sem tudná megnevezni.

Persze, hogy nem érdekli ez a kutyát sem, honatyáink meg bármennyire is fájdalmas egyeseknek beismerni, nem holmi pokolból elszabadult démonok ukázára várnak, akik pénzemberek alakjában manifesztálódtak eme szent földre, hanem a választópolgárok többségének akaratát hajtja végre.


A brazilokból meg a spanyolokból különben is, (hisz náluk is volt hasonló témájú tüntetés mostanában) csak a víznél is olcsóbb bor, illetve a kokain beszél, mint amúgy minden egyetemistából Magyarországon.

2013. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már a rómaiak is tudták: cirkuszt és kenyeret.

Cirkusznak itt lesznek a sportcsarnokok, kenyérnek meg a rezsicsökkentés.

Egyébként az oktatásra és egészségügyre jut pénz. Nézd meg, hős vezérünk és hűséges alattvalóinak gyerekei hol tanulnak, vagy ha náthásak lesznek, hol és hogyan kúráltatják magukat. Utána már nem fogsz ilyen téves eszméket hirdetni.

Egyébként ez egy szabad ország. Háborodj csak nyugodtan. Majd mi is (fel)figyelünk, de míg a kutya sem figyel rád, mi fontosabb dolgokkal vagyunk elfoglalva. Védjük a magyar nép becsületét. Neki még van.

2013. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább olyan sportba ölnék a pénzt, amiben sikeresek vagyunk.... Mert a fociban egy kicsit sem.
2013. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod, ezt még Rákosi tudta. A követője nem.
2013. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az egészségügy a sportnál kezdődik. Egyébként én is felháborítónak tartom, hogy a focira ennyit költünk. Én csak akkor fizetnék egy focistának, ha mutat fel eredményeket. Nem fordítva. Azért fizetünk nekik, hogy avval könyörögjünk nekik. Ugyan finanszírozlak csak mozdulj már meg. Sok-sok év eltelt és a magyar foci egy nagy nulla !!!!!!
2013. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gusztustalan szar eza kormány!
2015. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!