Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha a baloldaliak...

Mi lenne ha a baloldaliak minden hónapban befizetnék a pénzt, amiből szállást építenek a bevándorlóknak?

Figyelt kérdés

Szóval, nagyjából úgy oszlik meg a magyar lakosság hogy az MSZP/DK támogatja a bevándorlást.


Milyen lenne ha külön adót vezetnénk be a rájuk szavazóknak, hogy abból a pénzből (személyenként kb. havi 250,000 FT) etessük, itassuk, fedél alá tegyük a bevándorlókat, és akkor mindenkinek jó lenne.


Mi nem kellene amiatt aggódjunk hogy a mi pénzünk megy erre, és a liberálisok meg segíthetnének.



2015. jún. 18. 14:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Láttam én már bevándorlót dolgozni is. Tudod mit jelent az, hogy orvos? És tudod, hogy mit jelent az, hogy kereskedő családi vállalkozásban? Ők azok, akik adót fizetnek. És hogy mennyire gyűlöletes ember? Idegenként (képviselő ajánlás céljából becsengettem hozzá, és első látásra behívott a lakásába, és ebéddel, itallal kínált (hazai szokása szerint) két órát beszélgettünk, többek között a politikáról is, én mondtam, hogy mi a pálya, de ő azt mondta, hogy egy jobbikost is ugyanúgy behívna és megosztaná vele az ételét, ahogy velem teszi. Közben percekig magamra hagyott a szobájában, bízott bennem. Tudod miért kellett elmennie Afganisztánból? Mert a gonosz amerikaiaknak tolmácsolt, és most nem kap emiatt munkát. Azért Magyarországra jött, mert a testvére itt tanult orvosnak, és itt is dolgozik orvosként. (Tudod: orvos az, akiből kevés van Magyarországon).

A baloldali kivetítést mint választói rétegszerzős kivetítést hagyd a csudába. Előbb nézz utána, mit is mondott Mikola fideszes hogy miért is jók a határon túli magyarok!

2015. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 güris ***** válasza:
EZa kerítésépítés nem más,mindt a szokásos félrevezetős kavarás,hogy mi mindent megtettünk!Aztán meg majd közmunkásítanak egy csomó bevándorlót,hogy még jobban leszorítsák a csóró Magyar közmunkás gyödíjját.Nem hiába célozgattak a legutóbbi nemzetiskedő konzultációjukban arra,hogy a bevándorlók maguk keressék meg a pénzüket.Egy rendes,a Magyarokért lévő vezetőnek ilyen szemétség eszébe sem jutna,és majd a jövő megmutatja hogy ki a szemetebb a Magyarokkal,a bevándorlás témában.Egyébként maga a kérdés egy gagyi rothadtnarancsminőségű, kavarás.Csak mellékesen,nemvagyok se balos, se jobbos,stb.Egyszerű Magyar vagyok.
2015. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!