Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a videó...

Mit szóltok ehhez a videó előadáshoz? Rosszul, vagy jól közelíti meg a problémát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gA7vJn-FVVk


Egy kicsit mintha egyoldalú lenne.



2015. jún. 19. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Borzalmas "előadás". két perc után kinyomtam, nem bírtam végignézni. Nem a témájával van a baj, hanem az előadás módjával, meg a félperces szünetekkel
2015. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem valamiért nem volt hang a rajzoknál, csak a híradóból és máshonnan bevágott részeknél. :O

Így nem igazán tudok nyilatkozni, de ha már végignéztem, leírom, mit gondolok:

1. Grat a készítőnek a rajzokért, biztos rengeteg ideje ráment.

2. A szövegek sokszor magyartalanok. (Az a benyomásom, hogy nem magyar anyanyelvű a készítő, csak tanult magyarul, vagy fordítóprogramot használt.)

Van néhány helyesírási hiba is a szövegekben.

3. Néhol rossz a vágás a híradós cuccoknál (lemarad a végéről egy-két másodperc).


Amit a rajzokból ki tudtam hámozni, az teljesen rendben van, már amennyire én ismerem a témát. (Rendszerváltáskor a gyárak bezárása, ill. a képzetlen munkaerő elbocsátása --> nagy arányú munkanélküliség; megkülönböztetés az oktatásban - okkal vagy ok nélkül; előítéletesség a bírósági ítéletek meghozatalakor. Más most nem jut eszembe.)


Ja, még egy: nem csak a felsorolt három csoport létezik, bár ezek a legismertebbek, ill. a legnagyobb létszámúak.


Azt nem tudom, mire gondoltál az "egyoldalúság" alatt.

2015. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mit szólunk ehhez?

Azt hogy túl hosszú, azt!

2015. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!