Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok ilyen Pride-ot...

Mit gondoltok ilyen Pride-ot mikor lehet majd nálunk is csinálni?

Figyelt kérdés

Semmi kordon, semmi komoly brutalitás, simán vonulnak, boldogok, és mennek haza.

https://www.youtube.com/watch?v=2AEGcUOPktw



2015. jún. 21. 22:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

Minek kell egyáltalán felvonulni?


És ha valaki meleg?

Miért kell vele ország-világ előtt büszkélkednie vele?

2015. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Remélem soha.
2015. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Reméljük minnél előbb itthon is lesz ilyen! Kitartás kérdező! :)
2015. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

"Simán vonulnak, boldogok, és mennek haza."


Tökéletesen megfogalmaztad, hogy miért haszontalan az egész.

2015. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Tele van youtoube provokáló pride jelenetekkel. Például három meztelen hapsi menet közben "szendvicsben" csinálja. Ezek nem éppen inspirálják az embereket a pride-okért.
2015. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
Miért kéne felvonulni? Engem például nem érdekelne, ha befognák, és nem provokálnának és halkan éldegélnének. Lehetne hetero felvonulás is, de az már biztos provokáció lenne. Felvonulhatna bármilyen csoportba osztható ember. De miért tennék? Helyette normálisan csendben élnek. Vonulhatnának a szőkék, akik szeretik a benzingőzt, a jobbkezesek. De nincs értelme, pedig biztosan nem lenne ekkora visszhangja. A melegeket jobban elutasítják, mint az általam felsoroltak, ezért ennyiből az ő vonulásuk tekintettel lenne a többiekre. A melegek viszont nem ennyire elfogadottak, így velük kéne kevesebbet foglalkozni, nekik lenne kisebb felhajtás, de nem így van. Inkább erőltetik az elfogadást. Tavaly már bizonyítottak a Pride résztvevői az én szememben.
2015. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
csinálok én neked olyan prájdot, hogy csak lesel öcsém
2015. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

6


" Tavaly már bizonyítottak a Pride résztvevői az én szememben."


Az én szememben is a homofóbok,akiknek ilyenkor az a szórakozás,ha kimehetnek "mocskosb..uzizni".

2015. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

8


Ejj, ez a fránya előítélet, miért feltételezel ilyet? Nem is ismersz. Még csak Budapesten sem tartózkodtam a Pride idején, nemhogy mocskos b***ztam. De hallottam a hírüket és láttam képeket, videókat, ami elégnek bizonyult.


Ja, és azért csak azokat tettem szóvá a szövegemben, akik részt vettek, mert vannak olyan melegek, akik nem támogatják az eseményt. Látod, őket én is elfogadom, mert igazából nem érdekel, mit csinálnak.

2015. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem azért van , hogy fekhivjak a figyelmet arra, hogy ők bűszkék rá , buzdítják a többi meleget, hogy válallják fel magukat és merjenek boldogok lenni! Akinek nem tetszik az ne nézzen oda. Nem lesz senki azért homoszexuális mert látott párat az utcán.
2015. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!