Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szokták ezt csinálni?...

Hogyan szokták ezt csinálni? Én így tenném, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval, még sosem csajoztam, nem volt egyetlen barátnőm sem. Ennek több oka is van, egyrészt nem találtam olyan valakit akivel érdemesnek gondoltam volna szorosabbra fűzni a viszonyt, másrészt meg nem vágytam az ilyesmire. Nemrég megtaláltam azt a lányt, akivel szívesen megismerkednék. Egy suliba járunk. Nem ismerem, csak a nevét tudom, de valamiért nagyon megtetszett. Eldöntöttem, hogy közeledni fogok felé. Kigondoltam nagyjából, hogy hogyan cselekednék: Valamikor odamennék hozzá (mondjuk egyik nap suli után) és ha akkor neki is alkalmas, elmondanám neki, hogy tudom, hogy egyáltalán nem ismerjük egymást de én szívesen változtatnék ezen az állapoton és ha van kedve akkor valamikor sétáljunk egyet. Lányok nektek bejönne ez a közeledés? Mit gondoltok? Jó lesz? (Ő 16, én 17 éves vagyok.)

2015. márc. 9. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyáltalán nem ismeritek egymást, tehát nem tudja, hogy jófej vagy-e, csak akkor van esély, ha te is tetszel neki így ismeretlenül. Esetleg udvarias lesz és elmegy veled sétálni úgy is, hogy nem tetszel neki, hátha megismer és kiderül milyen lehengerlő a személyiséged, vagy az is lehet, hogy nem mer nemet mondani.


Egy próbát megér, bár én a helyedben kipuhatolnám, ha lehet előtte, hogy tetszel-e a lánynak...

2015. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

szerintem ennyire ne tamadd le... mert ha neki te nem tetszel akkor koppanas:/

eloszor kezdj el szimpatizalni vele..... koszonj neki a suliban... es probalj egy kicsit kozeledni fele, pl: irj ra facebook-on,lajkolgasd par kepet...... iskolaban szolisd meg hogy:szia! milyen orad lessz.... stb....

DE NE TAMADD LE EGYBOL...

2015. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy számít-e, de egyszer találkozott a tekintetünk a folyosón, akkor köszöntem neki, ő is mosolyogva visszaköszönt, azóta, ha találkozunk mindig nagy mosoly kíséretében köszöntjük egymást.
2015. márc. 9. 20:54
 4/6 A kérdező kommentje:
A facebookos megoldásokat nem szeretem, véleményem szerint az ilyet élőben kell közölni.
2015. márc. 9. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is mutatkozz be... :P Azután meg megkérdezed, hogy ráér-e egy kérdés erejéig. És utána esetleg mondhatod, de egyszerűbb lenne, ha kihagynád az egész "nem ismerjük egymást" dolgot, hidd el, ő sem ismer téged... :D
2015. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor így jó?: Szia! XY vagyok. Tudsz rám szánni egy percet? Ha ráér akkor így folytatom: Szívesen megismernélek, volna kedved sétálni egyet valamikor?
2015. márc. 10. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!