Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az írek nagy többsége megszava...

Az írek nagy többsége megszavazta a melegházasságot. Lehet ez egy reménysugár az itthoni helyzetre is?

Figyelt kérdés
Örülnék,ha így lenne.
2015. jún. 22. 18:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
18%

meg a lengyelekét


azok is útálják a homárokat


meg a magyarok, a szerbek, a bulgárok, a románok


kedvencem ez a videó, amikor a grúz ortodox pópák is megruházzák a tüntetőket,


[link]


nem úgy, mint a kétszínű katolikus papok, akik csak lapítanak és kussolnak, és hallgatásukkal támogatják is a homokosokat

csakúgy, mint a szabadkőműves ferenc pápa

2015. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

kuruc.info....

ügyes vagy,a hozzád hasonló "értelmes" emberek oda tömörülnek..... :D

2015. jún. 22. 19:28
 13/31 anonim ***** válasza:
2015. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
20%

"Igen,2 évvel ezelőtt ők is engedélyezték a melegek élettársi kapcsolatát."


Azt nálunk is lehet, akkor meg mit akarsz? A házasságról volt szó, azt meg leszavazták. Szóval van reménysugár.

2015. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
60%
Remélem. Én is örülnél neki ha otthon is lehetne házasodni olyanoknak akik szeretik egymást és évek óta együtt vannak.
2015. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%
Mindig megkérdezem az ilyen kis kedves emberkéket, mint akik itt gyűlölködnek, hogy miért teszik. Meséljék el nekem azt/azokat az eseteket, amikor "a melegek" miatt érte őket kár vagy hátrány, amikor "a melegek" ártottak neki. De érdekes érdemi válasz sose jön, csak további fröcsögés. Hát sajnos ez van. :/
2015. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
44%

Ezek csak értelmetlenül beszélnek összevissza sajnos.

Jó lenne a nyugati világot követni és jó lenne ha nálunk is létezne a melegházasság. De úgy látom ezt a efewhztkizél.jhgfdwq is letiltották egy kicsit még a kerdését is torölték... Úgyhogy egyertelmű kinek van igaza :D nem beszélve a 0 százalékos valaszairol...

2015. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

"A múltkor láttam két búzát, és elhánytam magam. Olyan lett a drága pulcsim is, és ki kellett dobnom."


Én nekem meg attól van hányingerem,amikor a buszon velem szembe ül egy heteró pár,és majdhogynem egymás fejét lenyomják egymás torkán,akkora a szerelem. Jóhogynem dugnak is ott helyben. 1-1 :)

2015. jún. 22. 20:02
 19/31 anonim ***** válasza:
62%
Én is láttam látok naponta több hetero párt is akik fogdossák egymás nemi szervét tényleg akár dug.hatnának is :D meleg párt eddig csak kézen fogva láttam kb két évvel ezelőtt. Szomorú hogy így rejtőzködnek.
2015. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
39%
Komolyan mondom te naponta felteszel egy ilyen kérdést?
2015. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!