Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az írek nagy többsége megszava...

Az írek nagy többsége megszavazta a melegházasságot. Lehet ez egy reménysugár az itthoni helyzetre is?

Figyelt kérdés
Örülnék,ha így lenne.
2015. jún. 22. 18:39
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

27


Láttam korábbi kérdéseket. Tán az a baj,hogy többen vagyunk,akik így gondolják ,és nem csak egyedül van valaki ? :OO

2015. jún. 22. 20:10
 22/31 anonim ***** válasza:
30%

Igazából eléggé provokatív a kérdés szerintem. Ha én is kiírnék egy hasonlót, ellentétes előjellel, mit szólnátok hozzá?


Például az oroszoknál betiltották a homoszexuálisok nyilvános közszeméremsértését. Lehet, hogy ez egy reménysugár az itthoni helyzetre is?


Örülnék ha így lenne... Illetve nem, de pont leszarom, hogy mit csinálnak a homokosok. Amíg ezen a szemétdombon 3 millió ember él a létminimum alatt, a legkisebb probléma az, hogy egyes szexuális kisebbségek mit tehetnek meg és mit nem.


Azon pedig már nem is akadok ki, hogy csökken a népesség és az azonos neműek kapcsolatát támogatják úton-útfélen. Fuck logic...

2015. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

"Azon pedig már nem is akadok ki, hogy csökken a népesség és az azonos neműek kapcsolatát támogatják úton-útfélen. Fuck logic..."


Kétlem,hogy a magyar homoszexuális közösség tehetne a csökkenő magyar népességről. Pláne,hogy kb 2-3 % az arányuk.

2015. jún. 22. 20:23
 24/31 anonim ***** válasza:
1%
Ebben legalább őszinte vagy homikám. Van pár homár aki 15-20%-ról próbál meggyőzni.
2015. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

"Ebben legalább őszinte vagy homikám. Van pár homár aki 15-20%-ról próbál meggyőzni."


Te meg egy paraszt vagy.

2015. jún. 22. 20:27
 26/31 anonim ***** válasza:
4%
30: Örülök, hogy sikerült felfognod a lényeget. Tényleg ennyire szemellenzős vagy? Hajaj..
2015. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

"Most parasztozol, amikor rendes voltam?"


Elég lekezelő volt a "kedvességed" vagy nálad ez a normál kedvesség ? xDD

2015. jún. 22. 20:32
 28/31 anonim ***** válasza:
52%
Hagyd őket kérdező, ezek a gyűlölködő emberek nem érnek ennyit... Már ha emberekről beszélünk. A két harminc százalékos válaszoló eléggé úgy néz ki hogy egy ember két profillal :D sebaj.
2015. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
22%

Nem gondolom, hogy az itthoni helyzetre kihat. De végül is kihathat. Tarthatnak itt is népszavazást, de ahogy a magyarok általános véleményét ismerem erről, a horvát szavazás eredményeihez lenne hasonlatos. Tehát: a megjelentek 65%-a támogatta, hogy a házasság csakis férfi és nő között jöhessen létre, ezzel kizárva a egyneműek házasságát.


Azt gondolom és remélem is, hogy a magyarok is ilyen módon vélekednek róla. Itt talán egy kicsit tompulna a melegházasság irányába a különbség, de olyan 60% körüli eredményre számítanék a normál házasság irányába. Ha érdekel, én nem támogatom a melegházasságot. Nem volt kérdés miért, így nem szeretnék offolni meg hosszú választ írni sem.

2015. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
71%
MIÉRT???miért kell utálni a melegeket?!ezt egyszerűen nem értem...ők is emberek,és nem tettek semmi rosszat...
2015. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!