Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenccel, hogy...

Gyurcsány Ferenccel, hogy tudom felvenni kapcsolatot kérdezni szeretnék tőle? (többi lent)

Figyelt kérdés

Facebookján a privát üzenetekre válaszol? Tudom, hogy elfoglalt ember. Hivatalos oldalát nem lájkoltam, mivel nem vagyok DK szimpatizáns, ennek ellenére sok mindenben egyetértek vele meg pár kérdésem lenen hozzá. Tanácsok?

(Jobbosok létszi ne cseszegesetek, olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy fujj Gyurcsány stb...



2015. jún. 25. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a privát Facebook-ját:

[link]

2015. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1#: Én is gondolkoztam ezen csak annyi, hogy nem biztos, hogy engedi elküldeni, mert nem az ismerősöm, dehát próba szerencse.
2015. jún. 25. 23:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Engedi, csak az egyéb mappába fog kerülni. De szerintem ezt ő is tudja, úgyhogy látni fogja amit írsz majd.
2015. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3#: köszi :)
2015. jún. 25. 23:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyurcsány jó arc privátban, ha éppen nem politikai szerepet játszik. Hogy munka és 4 (talán már 5?) gyerek mellett mennyi ideje van f.aszbukolni, az más kérdés.
2015. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mit akarsz kérdezni tőle, ha nem titok?

Miért írtad a kulcsszavakhoz a szex-et? :)

2015. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Esetleg valaki kevésbé elfoglalt huszadrangú emberével veszed fel előbb a kapcsolatot, aki aztán odaszól neki, hogy érdemes rád szentelnie az idejéből. Vagy megad valami privátabb levélcímet. Gondolom zaklatják épp elegen jóval-rosszal...


Egyébként alkalmanként van nyilvános megjelenése, amikor bárki láthatja, esetleg utána odamehet, kérdezhet. Kb. úgy, mint valami könyvdedikálásnál. Ehhez ki kell várni, mikor lesz ilyen megint.

2015. jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Itt vagyok küldj privátot
2015. jún. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8#: Jó poén biztos te vagy volt miniszterelnök. :D
2015. jún. 26. 03:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha sggnylsodat beygéred,nyersz!
2015. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!