Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki még képes...

Van olyan aki még képes komolyan venni a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Én kérek elnézést de azt leszámítva h a programjuk mese habbal még így se nagyon lehet eldönteni h akkor ezek most mifélék ?


Egyszer az Irániakat védik meg a Koránnal jönnek (am nincs bajom a muszlimokkal) csak azt nem értik h ez nem az a kultúra ahol szúrákat olvasnak.

Meg mostanság egyre inkább az Oroszok a sláger aki vallási alapon is Ortodoxok de hát ez őket nem zavarja.


Meg Morvai-ból csinálnának köztársasági elnököt, ez most komoly ?

Ki az aki azt a nőt komolyan venné ?

Meg Volner János lenne a gazdaság politikáért felelős.

Valójában csak egy sima levelezős értségije van... stb


Én ezeket egyszerűen nem tom komolyan venni.

A gazdaság politikához nem értenek a külpolitikához se.

Az energetikába inkább bele se gondolok.

Én a pénzügyeket se bíznám rájuk.

Bocsánat de nekem vicc ez az egész "párt".


Az pedig kimondottan modortalan h a velük nem szimpatizálókat mindenféle "kedves" jelzővel illetik miközben ők magyarnak vallják magukat.

Csak ez valahogy nekem nem tűnik annak.



2015. jún. 27. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%

A Jobbikkal az a legnagyobb baj hogy össze vissza beszélnek. Egyik nap még radikálisok másnap már cukiság van, a maradik nap megint más, szóval nekem a mai Jobbik elég hiteltelen. Sokkal jobban tetszett a régi 2006-os radikális Jobbik mint a mai.

Üdv, egy kiábrándult volt szimpatizáns

2015. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
a Jobbik nem azért erősödött meg mert egy csodaprogramot dolgoztak volna ki amely segítené a Magyar állam újraélesztését, hanem mert a mára teljesen tönkrement családok számára, akik nem látnak más kiutat, a radikális kijelentések melyeket a Jobbik hangoztat, tűnik a legjobbnak.
2015. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Van.
2015. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

Már én sem. Bár olvastam a programjukat és nem mondanám azt, hogy annyira elborult lenne, hogy ne lehetne megvalósítani jelentős részét.


Ilyen szempontból a Fidesznek még programja sem volt, mégis ők kormányoznak most. Volner számomra szimpatikus, Morvaival meg úgy vagyok, hogy nem érdekel.


Ennek ellenére számomra akkor ásták el magukat, amikor Szegedi Csanádról kiderült a származása és nem úgy kezelték a dolgot, ahogy kellett volna. Két hétig teljes hírzárlat volt (még a kuckuruc sem hozta le a dolgot), aztán amikor már tarthatatlan volt, akkor ment a bohóckodás. Csanád pedig jót röhögött a markában.


Kíváncsi vagyok, hogy még mennyi csontváz van abban a bizonyos szekrényben... Mindenesetre én most már ott tartok, hogy előbb szavazok az LMP-re, mint a Jobbikra.

2015. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Igen, vannak jó ötleteik. Nyilván én is csak koalícióban tudom elképzelni a kormányzásukat, de határozottan kellenek a magyar politikába.


Ha már itt tartunk, a baloldali pártokról még durvább kis esszét is össze lehetne állítani, mint a fenti jobbikos. Az a gond, hogy a bal oldal nem más, mint hiénák gyülekezete, akik a szegény emberek vágyaiból és hitegetéséből akarnak megélni. A nagy globalizáció is csak addig lehet előnyös számunkra, amíg a nyugati országoknak is megéri. Nehogy azt hidd, hogy csak úgy önzetlenül felkarolnak minket a nyugati országok, ez a történelem folyamán sohasem volt így. És sajnos a baloldal szinte csak és kizárólag erre a tündérmesére alapoz.


A jelenlegi kormánnyal is számos probléma akad...De még mindig jobbnak tartom, mint bármelyik baloldali pártot. Még úgy sem tudnak értelmes alternatívákat kínálni bal oldalról, hogy a hatalmon lévő kormány folyamatosan öngólokat rúg. Szánalmas.

2015. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehet egy olyan pártot komolyan venni, amelyik a fidesznek nyal. Maga vona nyilatkozta egyszer, hogy a fidesznek nem szabad ellent mondani. Ha kell, akkor megkeresem. Rádáaul vonának nem is vona a neve, hanem valamilyen román. Mivel onnan származik. Ez még mondjuk nem lenne baj, csak sokan ezt sem tudják. A baj az, hogy - akárcsak a csúti féreg - vona is mindig mást nyilatkozik. Mikor kiknek kell benyalni. Hab a tortán, hogy normális programjuk sincsen. Mert azt nem lehet annak nevezni. Olyat egy általános iskolás is bármikor ír. Csupa mézes-mázos ígérgetés, de konkrétum sehol. Főleg arra nézve, hogyan akarják mindezt megvalósítani. A
2015. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

Egy országban minél rosszabb a helyzet, úgy törnek fel a szélsőséges pártok. Ezt sikerült a Jobbiknak megvalósítani, de úgy tűnik, hogy már sikerül megszilárdítani is.


Volt néhány érdekes kijelentésük. Ez az egyik pillanatban ez, a másikban az pedig a szélesebb választóréteg megszólítása.


Sokan azt mondják, hogy hűű de mennyire elborult és megvalósíthatatlan a programjuk. ezzel nem értek teljesen egyet. Van néhány kérdéses pont, de egyébként nem mondanám rossznak.


Az utolsó bekezdéseddel nem értek egyet. Emlékszem, hogy miközben Orbán és a többi párt vezetői gyönyörűen megköszönték a családjuknak a tagoknak és a rájuk szavazóknak, addig Vona Gábor ugyanígy megköszönte az említetteknek, és akármennyire demokráciaellenesnek állítják be, megköszönte az összes embernek, aki elment szavazni párttól függetlenül.

2015. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

"Egyszer az Irániakat védik meg a Koránnal jönnek (am nincs bajom a muszlimokkal) csak azt nem értik h ez nem az a kultúra ahol szúrákat olvasnak.

Meg mostanság egyre inkább az Oroszok a sláger aki vallási alapon is Ortodoxok de hát ez őket nem zavarja."


Nem akarják bevezetni se az iszlám se az orthodox vallást, csak azt mondták hogy gazdasági kapcsolatokat akarnak kelettel is.


"Az pedig kimondottan modortalan h a velük nem szimpatizálókat mindenféle "kedves" jelzővel illetik miközben ők magyarnak vallják magukat."

A másik oldal meg nácizni/fasisztáni/rasszistázni szokott, egy megint másik oldal meg kommunistázni (miközben náluk is elég sok a volt mszmp-s).


A többi amit írtál az csak a te érzelmeid. Azzal nem tudok vitatkozni. Én meg a Fidesz/MSzP sok politikusát még kevésbé tudom komolyan venni...

2015. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Lehet kritizálni a Jobbikot, de végig olvasva azt amit írtál, nem lehetsz valami értelmes. Szerintem csak magadat égeted itt be.
2015. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is.
2015. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!