Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne javítani...

Hogyan lehetne javítani hazánkban az idegennyelv tudást, illetve rávenni az embereket, hogy tanuljanak meg legalább angolul, mert a munkahelyek egyre nagyobb részben kérnek minimum angol nyelvtudást?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 28. 17:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk értelmes képzésekkel, mert köztudott, hogy rakás szar az egész.

Máig nem tudtam meg, hogy miért is kellett nekem 10 évig olyan könyvekből tanulnom, amiben egy "darab magyar szó nem volt".

De miért érzem azt a kérdésen, hogy valójában csak az eszedet játszod?:)

Elég silány életed lehet;)

2015. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Hmm vajon kik is akarták leverni a forradalmat ami miatt vérfürdő is volt? Csak nem akikkel te ki akarnád építeni a kapcsolatokat."


mert hol írtam olyat, hogy grúz judeo-bolsikkal akarnék kapcsolatot építeni?

2015. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

21:14


" ellenben Putyin kiáll a konzervatív értékek miatt és nem hagyja elzülleni az országát, velük kell erős gazdasági kapcsolatokat kiépíteni "


Várjál kitalálom ők más oroszok már. Ők már kedvesek, nem korruptak, tisztességesek...

2015. jún. 28. 21:21
 14/18 A kérdező kommentje:

"Máig nem tudtam meg, hogy miért is kellett nekem 10 évig olyan könyvekből tanulnom, amiben egy "darab magyar szó nem volt". "


Magyarul akarsz nyelvet tanulni?

2015. jún. 28. 21:23
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen, Szalai Nóra, 5 perc angol könyve messze a legjobb, Facebookon 250 ezer követője van a szaros Headway könyvekkel szemben, amit kb 1000 ember kedvelt.

Sokkal jobban haladtam és egyedül is le tudtam ülni.

De a mostani Doulingo meg egyéb programok is magyarok....

2015. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

11: Sokkal egyszerűbb úgy tanulni egy nyelvet, hogy "nem zavar be" a saját anyanyelved.


Képzeld, hogy én még japánul is úgy tanultam, hogy nagyon nem volt fogódzó (alapból angol volt a program amit ugyan beszélek, de a nyelvtanulás full japánul ment). Mégis működött és haladtam az anyaggal.


Talán a hiba a te készülékedben volt.

2015. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.

# 8/16 Időpont tegnap 18:20


Lepontozás inkább érvelnétek, mert pontozni a síkhülye is tud.

2015. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*Lepontozás helyett
2015. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!