Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az amerikai...

Benya237 kérdése:

Hogyan lehet az amerikai állampolgárságot letenni mert mar rég óta szeretnek kijutni és tengerészgyalogos lenni és jól tudok angolul is csak nem tudom mi kell hozzá hogy állam polgársági vizsgát tegyek, mert ugye az a minimum a tengerészgyalogsághoz?

Figyelt kérdés
Segítségeteket előre is köszönöm!

#Amerika #állampolgárság #trengerészgyalogság
2014. szept. 12. 21:22
 1/4 anonim válasza:
Vegre normalis valaszt kapsz elsore, nem olyanokat amik teljesen hibasak:) ahhoz higy besorolj nem kell allampolgarsag, csak legalisan kell az orszagban tartozkodj. Es ha belepsz sokkal elobb megpalyazhatod es kaphatod. Allaplmpolgarsag meg csak a tisztihez kell amire ugyanugy jelentkezhetsz ha akarsz. Remelem segithettem:) tobb info a marines.com-on van, keresd a 'requirements'-nel
2014. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne e felől hogy, ha kitöltöm azt a request-et akkor utana mit kell csinalnom? Tudom hogy hülyén hangzik de sajnos tényleg nem tom hogy mitt kell csinalni. Ezert fordulok hozzatok.
2014. szept. 22. 10:27
 3/4 anonim válasza:
Erre most csak egy linkkel tudok szolgalni a US Citizenship and Immigration Services-tol, de mindent leir: [link]
2014. szept. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet, hálával tartozok erte!:)
2014. szept. 24. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!