Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem legalizálja...

Orbán miért nem legalizálja az egyneműek házasságát akkor legalább senki nem figyelne arra hogy mit is csinálnak igazából?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

A kérdés második részétől eltekintve "...legalább senki nem figyelne arra hogy mit is csinálnak igazából?" neki nehezebb lenne véghezvinni, attól függetlenül, hogy szerintem ő szerintem nem támogatná. Mert ott az oldalán a KDNP, akiknek azt hiszem egyértelmű véleménye van erről. A másik, hogy a Fideszben sem támogatná mindenki, sőt... A harmadik pedig az, hogy ott ül a parlamentben a Jobbik, akiknek szintén megvan a véleménye erről.


Aztán felmerülne, hogy a társadalom mennyire támogatja (mert ha nem, akkor csak népszerűségcsökkentés lenne részükről). Ha valaki bedobná kormánypárti oldalról, biztosan elcsámcsogna a sajtó ezen is, szóval a kérdésed második fele tökéletesen igaz.

2015. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es köszi :)
2015. jún. 29. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:

ja nekik eléggé :D

[link]


de mondjuk nem mondanám őket komoly tényezőnek, az emberek a Fideszre szavaznak nem a KDNP-re, tehát nyugodtan megválhatnak tőlük, az más kérdés, hogy Fidesz táborában még mindig sok konzervatív van és lehet, hogy pont ez adná meg nekik a lökést a Jobbik felé

2015. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát most jól el van a bevándorlókkal, majd ha ez a téma lement, lehet hogy meggondolja.
2015. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja a kdnp nem komoly tényező mi? Rémlik még a vasárnapi bolt zár? Vagy csak ilyen apróságok, amit suttyomban vezettek be, mint hogy 40 éve vagy 3 gyerek alatt senki nem köttetheti el magát? Közben égessük meg máglyán aki abortuszra megy, de nehogy már egy felnőtt ember eldönthesse, akar-e több gyereket vagy nem....
2015. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
gyarapodnia kell a magyar népnek, nem látom mi baj van azzal, hogy bevezették, egyébként egy korrekt párt, az alatt, hogy nem komoly tényező arra céloztam, hogy nincs nagy táboruk, de szerencsére ettől még szerencsére mindig készek kiállni az elveik mellett
2015. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mit értünk házasság alatt? Mert a házasság valójában vagyonegyesítést jelent. Szerintem jogilag ennek semmi akadálya, kivétel a gyereknevelés kérdése, ami már külső aggályokat vet fel - szerintem jogosan. Vagyis ha egy meddő ffi és egy nő él együtt és sosem lesz gyermekük, az számomra ugyanolyan mintha két egynemű élne házassági közösségben, majd amikor az egyik meghal, örökli a másik a teljes vagyont, amit halála után mindkét fél hozzátartozói egyenlő arányban örökölnek. Szerintem ilyesmihez senkinek semmi köze.
2015. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem látom mi baj van azzal, hogy bevezették"

Elég baj az. És elég szomorú, hogy megyünk ezek miatt vissza a középkorba - ha a gazdasági hanyatlás önmagában nem lenne elég.

2015. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!