Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a debreceni...

Mi a véleményetek a debreceni menekültlázadásról?

2015. jún. 30. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy tudom, egymás közt kezdtek el tömegverekedni, nem velünk, magyarokkal, no persze minden portál a maga szája íze szerint hozza le a hírt.

Nem védem egyik oldalt se, me' nem tudok azonosulni velük. De ha ennyire rossz nekik itt hogy lázadoznak, minek jöttek ide?

2015. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Elég félelmetes. Nem vagyok debreceni, de voltam a tábor közelében egyszer és akkor nyugisnak tűnt a környék. Most mit fog csinálni a városvezetés?
2015. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

TÖK mindegy, hogy

EZEK a népek min vesznek össze, ha bezárjuk őket akkor még inkább csak ellenünk fordulnak!

(tik-tak)

A helyzet ezek után a HADSEREGET igényli!

2015. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
72%
A srác mindent elmond a videó alatt, amit gondolok. Ha ott lettem volna, én féltem volna. Nálunk is, 3 km-re a házunktól, találtak 4 afgánt az erdőben ma. Pedig Csongrád megyében, nem épp a határ közelében élek. Remélem, minél előbb kitalálnak valamit. Bár állítólag nincs okunk félni a menekültektől.. ezt írják.. Azért az ilyen zavargások nem mindennapiak itthon.
2015. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Bármikor megtörténhet...

Ha maguk a TÁRSAIK! NEM fogják vissza a "rendbontókat"

-phű' mint valami Orwelli...AKKOR LŐFEGYVER HASZNÁLATA INDOKOLT!

2015. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Felfegyverkezve, botokkal(ez elég) támadtak!
2015. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Ki kell zavarni mindet az országból! Ha valóban veszélyben van az életük Szíriában, akkor van még egy rakat útba eső ország a Magyarország fele tartó úton, ahol meghúzhatják magukat.
2015. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
békések és csak befogadásra vágynak. (remélem átment az ironia)
2015. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha bezarnanak 1600 melymagyart egy 800 fore meretezett taborba, lehet hamarabb kezdenenek lazadozni mint ezek.


nyitni kellene az ujabb taborokat, emberi korulmenyek koze kellene oket rakni es akkor nem lennenek ilyen esetek.

2015. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ki kellene paterolni minden aljanépet az országból, de ehelyett csak még többet fognak behívni, mert a szent EU azt parancsolta.
2015. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!