Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem toleránsa...

A magyarok miért nem toleránsak a bevándorlókkal?

Figyelt kérdés
Magukat olyan jó embereknek tartják a magyarok, de mégsem szeretnének segíteni ezeken a nincstelen embereken. Majd a sors igazságot tesz amiért ilyen szívtelen a magyar vezetés, és a magyarok többsége... Tisztelet a kivételnek, mert az mindig van.
2015. júl. 1. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
A saját fajtájukkal sem azok, így ezen nincs miért csodálkozni.
2015. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Magyarként elsősorban a magyar érdekeket kell nézni! A menekültáradat a magyar népnek csak teher. nélkülük is vannak bajok... Szal ezért.
2015. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%

Először is nem az összes magyar ilyen, hanem csak a műveletlen proli réteg, akiknek ez a kép él a sötét fejükben a bevándorlókat illetően:

[link]

2015. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Igen azért is írtam, hogy tisztelet a kivételnek. :)
2015. júl. 1. 13:06
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

A magyarok egészen a fidesz gumicsontjáig nem is tudtak a bevándorlókról...


Most, csak viccből, nézz rá erre a grafikonra:


[link]


Na, gumicsont, vagy gumicsont? Egészen véletlenül pont akkor kezdett el mindenkit érdekelni, és mindenki rettegni a bevándorlóktól, amikor orbánék besültek a kivégzéssel, és gyorsan behajították a köztudatba a bevándorlókat...

2015. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Te mint magyarokon kívülálló, mi vagy?
2015. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

De toleránsak egy ideig. Ha egy menekülttábor közelében élnél (pl. itt Debrecen) akkor megtudnád. Alapból még az ingatlanok ára is lejjebb ment.

Különb kaját esznek, mint mi, teljes ellátást kapnak, dolgozniuk sem kell.

Egyébként nem csak mi magyarok vagyunk így, a többi ország is.

Nem lenne velük olyan nagy gond, legalábbis nekem, ha normálisan is viselkednének. De ha már úgy nő fel a gyerek, hogy AK-t kap szülinapjára, attól nem is várok sok mindent...

Én teljes mértékben megértem, az ők helyzetük sem jó, békében akarnak élni (de akad közte olyan, aki ki tudja hogy mit művelt már, csak éppen menekül) Biztos van köztük is sok normális, csak itt nem velük van a probléma.

Ha úgymond bejönnek Európába, új életet akarnak kezdeni és stb, tartsák meg a vallásukat, de ne viselkedjenek állat módjára! (úgy tudom, hogy elméletileg az iszlám vallással nincs semmi probléma, csak sokan kiforgatják; 1 hibát tudok felsorolni, hogy a nőket nem teljes mértékben tekintik egyenértékűnek)

Az állatias viselkedésükkel van itt a fő probléma, és a gazdaságra nézve sem jó

2015. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert a bevándorlók nem éppen úgy viselkednek, hogy kedveljük őket, SŐT egyáltalán nem így viselkednek!

Nagy részük léthűtő dolgozni nem akaró ember csak a segélyért, szociális, támogatásért jönnek mint ide, mint Nyugat-Európába!

Gondolom nem kell mondanom, hogy mit művelnek Ásotthalmon,Bicskén meg a többi településen.

Ha tudni akarod kérdező kapcsolj el az ATV-ről vagy ne a baloldali hírportálokat olvasd!


"Először is nem az összes magyar ilyen, hanem csak a műveletlen proli réteg, akiknek ez a kép él a sötét fejükben a bevándorlókat illetően:"


NEM!

Pont, hogy a műveletlen, primitív proli réteg támogatja leginkább a bevándorlást!Ugyan is őket lehet legjobban megvezetni a multikulturalizmus szép és jó.

Áruld már el nekem, hogy a műveletlen proli réteg miért utálná a bevándorlókat amikor a viselkedséük, mentalitásuk szinte teljesen megegyezik???


Kérdező! Neked pedig ideje lenne felébredni!

Nem csak a balliberális ideológiáról szól ám a politika!

2015. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
*megvezetni HOGY a multikulturalizmus szép és jó
2015. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!