Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar-szerb határon lévő...

A magyar-szerb határon lévő kerítésnek mennyire lesznek súlyos hatásai a természetre nézve?

Figyelt kérdés
Engem ez a kerítés mélységesen felháborít. A vadállományra nem gondoltak? Hogy fognak a vadak átjárni? Vajon hány vadmalac pusztul el, amiatt hogy az anyamalac nem tud átjutni a kicsinyeihez? Még csak az kell hogy áramot vezessenek bele... rengeteg madárnak lenne ez rossz. Az állatokra senki sem gondol...
2015. júl. 1. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak annyi hatása mint a szomszédod és a közted húzódó kerítésnek, kettéválasztja a barmokat. Bárcsak nekem is ez lenne a legnagyobb problémám!
2015. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok. Ahogy a kilences válaszoló kifejtette, akármennyi voltot vezetnének bele, egy madár sem halna meg. Ha így lenne egyfolytaban csak potyognának a verebek a villanydrótról...ehelyett igen jól érzik magukat rajta. Az ember meg a madár azért igen mas dolog. Amúgy nem tetszik ha valaki nem ért veled egyet vagy csak újat mond? Egyébként nem írtam egy szóval se hogy vezessenek bele áramot, figyelni kéne.
2015. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!