Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha M. o. súlyos összetűzésbe...

Emma0991 kérdése:

Ha M. o. súlyos összetűzésbe kerül a többi európai országgal a külföldön élő magyarokat kitoloncolhatják, munkájukat elvehetik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy súlyos válságról van szó(kilépünk az EU-ból,vagy háborús problémák). Akik kint élnek,de nem az adott ország állampolgárai azokat hogy befolyásolhatja ez? Nem kaphatnak munkát? Vagy vissza kell menniük M.o-ra?

Angliában élek,és nem szeretnék visszamenni,de félek,hogy ha magyar kormány továbbra is szórakozik az EU-val bajok lesznek. Dolgozom,adózom,ami kell,de még messze vagyok az állampolgárságtól.


Vagy ha ilyen történik nekünk is vízum kell?



2012. máj. 26. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell aggódnod. Sem kilépni nem fogunk az EU-ból, sem kidobni nem fognak.
2012. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem,igazad van.Miért gondolod,hogy ez biztos?
2012. máj. 26. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Kidobni nem fognak,és kilépni sem fogunk. Orbánnak és a haverjainak szüksége van az EU pénzére,hogy minél többet zsebre tudjanak vágni belőle.
2012. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ez engem is aggaszt. Szintén Angliából vagyok, még 2 évem van amíg igényelhetem az állampolgárságot. De engem nem csak a magyar fél zavar, hanem a brit is, mert itt is elég sokszor felmerül manapság a kilépés gondolata.
2012. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kilépünk az EU.-ból?


Hát le se fogják szarni hidd el, azok után, hogy Görögország már gyártja a Dachmát, Franciaország kilépéssel fenyegetőzik, mi csak hab lennénk a tortán, aztán meg jönne Bulgária, Lengyelország meg az Egyesült királyság az EU. halálán van.

2012. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 yossarian44 ***** válasza:
Kpetike, Franciaország nem fenyegetőzik kilépéssel, az Unióból, a schengeni egyezményből akarnak kivonulni.
2012. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Arról nem is beszélve,hogy itt egyre nagyobb a külföldi-ellenesség. Pedig ha a külföldiek nem dolgoznának,hát nem tudom kik tartanák el az államot....a gyereknevelési segélyen élő fiatalok,vagy a munkanélküli segélyen élők?

Kicsit szánalmas,ami itt megy...

2012. máj. 28. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ha háború lesz, akkor igen! (Ld. Kuncz Aladár: Fekete Kolostor) Ha nem lesz háború, akkor nem. Görögországban is áll a balhé, de nem bántják miatt a görög embereket.

Na de miért lenne háború?

2012. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó, az említett regény már 100 éves, de a ciprusi háború vagy a délszláv háború is etnikai tisztogatásokkal járt együtt...
2012. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!