Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet a parlamentben...

Miért nem lehet a parlamentben kimondani, hogy "cigánybűnözés"?

Figyelt kérdés
Az más kérdés, hogy most létezik-e ez a jelenség, vagy sem, ezt mindenki ítélje meg maga, az én véleményem az, hogy igen, de miért nem lehet ezt kimondani a parlamentben? Beszélgettem erről cigány ismerőseimmel, őket nem zavarja, ha roma helyett cigánynak vannak hívva, és a "cigánybűnözés" szón sem akadnak fenn, mert ahogy ők mondták, nem érinti őket, nem ingük, nem veszik magukra.
2015. júl. 1. 20:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Tetro,Tetro....
2015. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
Mert a "cigánybűnözés" szót Tomcat találta ki, aki jelenleg előzetesben van. Nem kompatibilis a rendszerrel.
2015. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 hollófernyiges ***** válasza:
44%
Nyilván vannak olyan bűntettek, amit jellegzetesen cigányok követnek el, ezt senki sem vitatja. Csak vannak olyanok is amit jellegzetesen férfiak követnek el (fegyveres rablás), vagy autósok (cserbehagyásos gázolás) vagy politikusok (korrupció), férfibűnözésről vagy autósbűnözésről valahogy mégsem lehet hallani.
2015. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Statisztikát?

Csak a vak nem látja a tényeket,meg aki nem akarja látni.Szerinted ok nélkül nem szereti az ember a cigányokat?Nem barátom.Tudod nem zörög a haraszt...Én nem utálok senkit ok nélkül,csak aki rászolgált.Tisztelet a kivételnek,mert olyan is van!A cigányok maguk tehetnek róla,hogy erősebben fogom a táskám,ha eljön mellettem egy.Ez tapasztalat.Vagy ez is rasszizmus lenne?!

2015. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%

'Én nem utálok senkit ok nélkül,csak aki rászolgált.Tisztelet a kivételnek,mert olyan is van!A cigányok maguk tehetnek róla,hogy erősebben fogom a táskám,ha eljön mellettem egy.Ez tapasztalat.Vagy ez is rasszizmus lenne?!'


Tudod, magyarban bármit bele lehet magyarázni, bármibe beleköthet a másik, ha úgy akarja.

2015. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Ki mondta, hogy nem lehet kimondani?
2015. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

"férfibűnözésről vagy autósbűnözésről valahogy mégsem lehet hallani."


Mert ezen csoportok egyike sem bűnöző, a cigányok viszont igen.

2015. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2015. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19%

"Statisztikát? 

Csak a vak nem látja a tényeket,meg aki nem akarja látni.Szerinted ok nélkül nem szereti az ember a cigányokat?Nem barátom.Tudod nem zörög a haraszt...Én nem utálok senkit ok nélkül,csak aki rászolgált.Tisztelet a kivételnek,mert olyan is van!A cigányok maguk tehetnek róla,hogy erősebben fogom a táskám,ha eljön mellettem egy.Ez tapasztalat.Vagy ez is rasszizmus lenne?!"


Az!

2015. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
21%
A magyarság egy gyavajgós nép. Sose elégszikbe semmivel, valamiért mindig húzzák a szájukat. Amik van az nem becsülik, nem örülnek semminek, nagyravágyóak, mindig paradicsomi magyarföldre vágytak/vágynak. Ezért mndig pórul járnak/jártak. Legfőbb tulajdonságuk mindig másra mutogatni, lenézni mindenkit. Nem hogy örülnének. A cigányság kis probléma, ahhoz képest amilyen probléma, háború más országokban. Magyarok: miért nem örültök hogy itt nincs cunami, földrengés, van élelem, van víz, még van munka, nincsennek robbantások, lefejezések, kínzások, más nép boldog lenne ha ilyen országban élne! Nektek a cigányság a legnagyobb bajotok? Nézzetek körül a világban hogy mennyi nép esik áldozatul, éheznek stb. Az a dobálózást nem fogadom el hogy: mert a cigányok így mert a cigányok úgy. Ez a hely menyország sok országhoz képest. Miért nem örültök ennek amivan? Miért kell álmodozni, kalandba ringatni magatokat. Ezért buktatok meg mindig mert az állapotairak soha nem fogadtátok el. Elfoglalták az országot, eladósodott, váltság van, EU törvényben ütközik az ország, miért nem nyugsztok már le, köhög a bolha, de mindig póruljár. Ez a magyarság jelzője is lehetne.
2015. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!