Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy Novák...

Mit szóltok ahhoz, hogy Novák Előd a Jobbikos politikus meg mondta az igazat a parlamentben?

Figyelt kérdés

[link]


Végig olvastam az egész cikket. Nagyon tetszett nekem, hogy Novák Előd megmondta/megmondja az igazat mindenkinek. Novák Elődnek teljesen igaza van abban, hogy az Orbán kormány hazudik, és a háborús bűnökkel vádolt Biszku Bélát védik a luxosnyugdíjával együtt. Ha ti is végig olvastátok a cikket, akkor mondjátok el a véleményeteket, és a gondolataitokat a kérdésemre.

Köszönöm szépen, remélem nem okoztam gondot mindenkinek.



2015. jún. 8. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem érdekel Biszku Béla.

Lőjék agyon, oszt jól van.

Mit kínlódnak annyit vele?

2015. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ki nem állhatom Novák Elődöt.
2015. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
villámlik odakint. megmondtam az igazat.
2015. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Novak Elod egy idiota. Fuggetlenul a Biszku ugytol.
2015. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam én is. A bekiabálás nem parlamenti műfaj. Ahogy Novák mondja. A vélemény kifejezésének megvannak a parlamenti módjai, és a házelnök kötelessége betartatni ezeket. A házelnöknek kötelessége fegyelmezni, és az eszközök felhasználásában nem korlátozzák. Gyakorlatilag az egész cikk ferdítések és valótlanságok halmaza.


Az, hogy Novák üvöltözik a parlamentben, lehet szimpatikus vagy nem szimpatikus valakinek, ami ezután következik, az színtiszta jog, minden ott van a parlament.hu-n, kb 3 perc alatt ki lehet keresni, hogy bizony jogosan bszta ki mint macskát szrni. Maximum az arányosságon, és méltányosságon lehet vitatkozni, az pedig szubjektív.

2015. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én sem bírom Novák Elődöt. Arrogáns, azt hiszi mindent jobban tud, és mintha mindenki fölött állna. A Jobbik pártjából nekem Mirkóczki Ádám szimpatikus.
2015. jún. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Legnagyobb problémátok a jelenlegi magyar helyzetben hogy Novák agresszív lendületes stílussal rendelkezik és oda meri mondano az igazságot. Gartulálok.
2015. jún. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Képviselőként akárhányszor megnyomhatja a gombot maga előtt, és szót is adnak neki. Teljesen fölösleges beüvöltöznie, amikor nincs nála a szó. Szerinted az milyen országvezetés lenne ha 199 ember üvöltözne a parlamentben? Az igazság, felszólalásban is igazság, nem csak beüvöltve hátulról.
2015. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!