Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok olyan boltokat...

Tudnátok olyan boltokat mondani, akire nem vonatkozik a vasárnapi zárvatartás ezért nyitva van vasárnap és NEM élelmiszer bolt?

Figyelt kérdés
Itt a nyár. Szívesen vennék egy nyári cipőt, amit felpróbálok előtte. Szívesen vennék festéket, hogy kifessem a szobám. Szívesen vennénk egy új ágyat a párommal közösen kiválasztva. És még sok mást is... De úgy, hogy ne kelljen szabadságot kivenni! Hétköznap reggeltől estig dolgozunk. Szombaton is sokszor, főleg ha van esély túlórára, mert ugye kinek ne kellene a plusz pénz. De hála ennek az ótvar törvénynek, vasárnap zárva van minden, ahol szívesen válogatnánk, megnéznénk, kipróbálnánk. Szóval van olyan bolt ahol lehet kapni festéket és barkács dolgokat, cipőt, bútort, műszaki cikket, textíliát? Hol vehetek függönyt vasárnap, amit meg tudok nézni, megfogni, párommal közösen választani?

2015. júl. 5. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Sajna várnotok kell amíg valamelyik fideszközeli féreg nyit ilyen boltot, akkor ő azonnal mentesülni fog, mert haver. Most is egy nagy CBA-t piacnak minősítettek, hogy nyitva lehessen. Más ilyen méretű boltnak zárva kell lennie.


Esetleg ott az IKEA, az mindig este 10-ig nyitva van. :( Más sajnos nincs. Én is vennék ma pár dolgot, de ugye emiatt a baromság miatt nem lehet, mert ők így döntöttek, hogy a haverok boltjait ezzel felvirágoztassák, mivel csak ők lehetnek nyitva vasárnap is.


Ez Magyarország

2015. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlackSword ***** válasza:
2015. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

"Hétköznap reggeltől estig dolgozunk."


Akkor nem a boltok nyitvatartásában van a hiba.

2015. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A guglin már én is kerestem boltot, de lidliben és spárban az iparcikkek választéka kissé hiányos (pl ágyat, szekrényt sosem láttam),zománc vagy diszperziós festéknek nyoma sincs és a lábbelikről ne is beszéljünk és nem csak a méret miatt.
2015. júl. 5. 09:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy szó nem esett hibáról! Oda írtam: a párommal közösen szeretnénk kiválasztani néhány közösen használt dolgot anélkül, hogy szabadságot kelljen kivenni. Én dolgozok 8-17-ig (néha 18-19 óráig) a párom 13-22 óráig. Hova menjünk munka után közösen?
2015. júl. 5. 09:05
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem felesleges közös jövőt terveznetek, hiszen vasárnap kivételével nem is találkoztok. Te gondolom este 11-kor, amikor hazaér már alszol, amikor 7 órakor elalszol ő még alszik.


(Tudom, hogy kormánykritikát akarsz megfogalmazni, más sem örül a vasárnapi zárva tartásnak, de ilyen nevetséges történetet kreálni hozzá teljesen felesleges.)

2015. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez nem történet és nem is érdekel az elméleted a nem létező közös jövőről, mert nem az a kérdés. Az egyetlen kérdés ami fel lett téve, az az, hogy hol van olyan bolt nyitva vasárnap, ahol iparcikket lehet vásárolni? Az hogy én nem találtam, az nem azt jelenti, hogy nincs, inkább csak azt, hogy nincs a közvetlen szomszédomban. A nyitva tartó cba-król sem tudtam, mivel az sincs a környéken, csak a hírekben hallottam és olvastam. (továbbá, csak így zárójelben megsúgom: akármilyen hihetetlen is számodra, mi együtt vacsorázunk a párommal minden este 22.30-kor, és meg is szoktunk beszélni mindent, egy normális párhoz méltóan.) NEM élelmiszer boltot keresek, mert azt megoldom én egyedül munka után, hogy mi kerüljön a lábosba/tányérba estére.
2015. júl. 5. 10:12
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Égbolt
2015. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy írtam, menjetek IKEA-ba amikor csak 5-ig dolgoztok. :( Az csak ugye vasárnap nincs nyitva, különben késő estig.
2015. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
5-ig dolgozol és nincs időd? Na ne röhögtess már. 10-től 7-ig dolgozom, utána vásárolok. És? Csak arra nincs ideje az embernek, amire nem akarja hogy legyen! Közös vásárlás meg minek? Cipőt egyedül is vehetsz magadnak, a párod is vehet magának délelőtt. Bútort, stb meg nem vesztek hetente, így az is megoldható csak akarni kell. Ausztriában, Németországban is megoldják az emberek, nyafogás nélkül.
2015. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!