Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti megemlékeztetek a pont 15...

Ti megemlékeztetek a pont 15 éve történt (2000. 07. 05) oktogoni lövöldözésről, illetve az áldozatokról?

Figyelt kérdés
Vagy valaki emlékszik még rá, vagy már mindenki elfelejtette. Szerintem már senki sem emlékszik rá, esetleg joghallgatók tanulták/tanulják az egyetemen.
2015. júl. 5. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem tudtam róla, de amúgy se nagyon érdekel, mert nem ismertem őket.
2015. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most hallottam róla először, de a Wikin július 4.-ét írnak.
2015. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én vagy nem tudtam róla, vagy már elfelejtettem, de 2000-ben még csak 13 éves voltam.
2015. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__69123..


Most valahogy téma lett 1 hónapon belül másodszor itt a GYK-n...

2015. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, de ennyi erővel az év minden napján megemlékezhetnénk valamilyen áldozatokról.
2015. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én most hallok először erről, pedig akkor már gimnazista voltam

persze akkor még nem volt internet, hogy azonnal megtudtam volna

rádióból, tv-ből nem nagyon maradt meg


2000-ből ami megmaradt nagyjából az a belga-holland európa-bajnokság, annak kb akkoriban lehetett vége...az angol-román meccsen volt valami vitás bírói ítélet

meg a sydney olimpia emlékezetes 2000 októberében, amikor a suliban élőben nézhettük kovács ági olimpiai győzelmét matek óra helyett


a móri bankrablásra viszont emlékszem,az kb egy-két évvel utána lehetett,azt épp a teletexten olvastam (az akkori leggyorsabb hírforrás),

épp színházba mentünk az osztállyal egy meleg májusi estén,de meglógtunk a Margit-szigetre... de azt manapság is emlegetik

2015. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó volt internet akkor is: Csak kevesen használták sőt 1998-ban is már volt, már akkor megírták az Aranykéz utcai robbantást, Császár Előd balesetét. Index fórum már 1998-ban volt.



[link]


[link]

852014


[link]



Fórumot is az esetnek nyitották:

[link]

2015. júl. 6. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!