Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország visszafelé fejlődik?

Magyarország visszafelé fejlődik?

Figyelt kérdés

Hivatalos magyar kormányi álláspont a feketékre, 1960-as évek:


"A fény a napból jön, s a Földnek kincset ér,

A néger barna tőle más pedig fehér.

De lent a forró égöv alján, és az Elba partján,

Egy színű csak, piros már a vér!"


Hivatalos magyar kormányi álláspont a feketékre, 2010-es évek:


"Nem veheted el a magyarok munkáját!" és a többi hasonló plakát.



2015. júl. 6. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Igen, de sokkal inkább anyagilag és nem ilyen baromságok miatt.
2015. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a fejlődés kórfejlődés, akkor szerencse a visszafejlődés.
2015. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mellesleg a tolerancia és liberalizmus példaképének számító Amerikában az egyik legkeményebb a feltételrendszere a bevándorlásnak, munkavállalásnak (zöld kártya), honosodásnak.
2015. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg munkanélküli vagyok, szóval anélkül, hogy a hasonló végzettségű bevándorlók elvennék a munkámat, szerintem előbb nekem kellene, hogy legyen nem?


Egyébként elég már a balos hecckampányból. Amit most írtam az a lényeg. Amíg itt vannak ilyen körökből munkanélküliek ne kelljen már azon a kevés álláson is osztozkodni messziről jöttekről. Nem mind fogorvos-mérnök tudniillik...

2015. júl. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na majd pont magyar bérért jönnek ide.lehet hogy itt ötször annyit keres de ötször annyit is fizet az ételért stb.arányaiban sírva menekülne haza a többség pár hónap után.

másik hogy állítólag munkaerő hiány van.nekem van több szakmám de sehova nem vesznek fel.akkor ki veszi el kinek a munkáját?tehetnek nekem egy szívességet.

anyagilag érezni a visszafejlődést.kivéve persze néhány törvény felett álló embert.

2015. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából mi a fenét akarsz az ilyen kérdésekkel?


Hogy fejlődne visszafelé? A plakát nincs összefüggésben a fejlődéssel.

2015. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!