Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz most velünk? Hogyan...

Mi lesz most velünk? Hogyan tovább? Lesz háború?

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza már el, hogy most akkor mivan. Sok mindent olvastam, ezekkel a bevándorlókkal kapcsolaban, főképp azt,hogy az USA tuszkolja ránk, stb.. Most azok, akik gyűlölik az USA-t, próbáljanak meg semlegesként írni! Köszönöm


És mi lesz velünk? Keletről az ukránok és az oroszok balhéznak, délről a bevándorlók érkeznek.. Szerintetek lesz polgárháború? Vagy 3.világháború?


Köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 7. 23:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Harmadik világháború semmiképp, mert aki elindítaná meghalna addigra és mindenki tudja, hogy semmi értelme se lenne. Az igazság, hogy mindenki fecseg össze-vissza. Tényleg valami nagy fal kéne, vagy vasfüggöny a bevándorlók miatt. A kormány ezt az ötletet felvetette, mi polgárok mondtuk, hogy nem.
2015. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Honnan veszed, hogy az USA tuszkolja ránk a bevándorlókat? Van neki éppen elég saját bevándorlója a mexikói határnál. Náluk legalább már kiépített ügymenet van az illegális bevándorlók ellátására.
2015. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Tudatosodnod kéne picit.

Csak azért mennek lármák, mert feljebb valójuk ezt mondja.

Igen 3. világháboru lesz. Több mint 90% eséllyel 2 éven belül.

Polgárháborunak ideje eléggé labilis és nem biztos, lesz.

2015. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
70 éve jósolják, hogy na mindjárt 3. VH, szerencsére eddig nem jött be, valószínűleg ezután sem fog. Ha van valami haszna az atomfegyvereknek az az, hogy egyik fél sem mer miatta a másikra támadni komolyabban.
2015. júl. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Mitol lenne 3. VH? Mert jon Europaba nehany menekult?


Ezt most komolyan megkerdezted?


Figyi, a hideghaboru eveiben SOKKAL komolyabb szembenallas volt a ket tabor kozott, sot VOLT igazabol ket tabor, most meg mar nemigen van. Aztan akkor sem lett haboru, most sem lesz.


A polgarhaboru meg nem tudom hogy jutott eszedbe.


Ez az "usa tuszkolja rank" dolgot meg surgosen felejtsd el, osotbasag.

2015. júl. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
én nagyon aggódok, de szerintem háború nem lesz. valami olyasmi képet tudok elképzelni mint Malmőben..legrosszabb esetként, de persze ezt is leginkább Bp-n. Közbiztonság tovább romlik, nő a bűnözés, nemi erőszak...én ezt tudnám elképzelni, de ez is épp elég aggasztó.
2015. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem lesz semmilyen nyílt háború, maximum az oroszok és az ukránok között, de világháborútól nem kell tartani! Putyin csak azért keménykedik Ukrajnával mert az nem NATO és nem EU tag. Az USA-nak, az EU-nak, Oroszországnak annyi atombombája van hogy fél óra alatt le tudnák egymást radírozni, senki se olyan hülye hogy megtámadja a másikat.

Egyébként a bevándorlókat nem az USA tuszkolja ránk, ezért ide jönnek mert sokkal közelebb vagyunk hozzájuk, bár én az EU helyébe az összes bevándorlót átdeportáltatnám az USA-ba mivel ők idézték elő a konfliktusokat amiért ezek jönnek, szóval egyék meg ők amit főztek.

2015. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!