Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől van az hogy mióta a...

Mitől van az hogy mióta a kormány elkezdte ezt a menekültügyet és a határt hangoztatni, azóta a szegedi vasútállomáson 50-essével vannak menekültek? Előtte alig lehetett látni. Vagy szándékosan viszik őket oda?

Figyelt kérdés

Elég sokat szoktam vonatozni szegeden (minden héten többször). 1 hónappal ezelőtt még alig lehetett látni az állomáson menekülteket vagy néha párat. Vonatokon is ilyen 3-5-en voltak. Közben elméletileg egész évben rengetegen voltak, legalábbis ezt állítják.


Mióta téma lett azóta ahányszor megyek egy 30-50-en mindig állnak ott csoportosan és velük 2-3 rendőr. Meg már egy fabódét is felállítottak nekik ahonnan élelmet és vizet kapnak. (meg 1-2 mást)


Komolyan elgondolkodtam azon, hogy mintha szándékosan vitték volna őket oda, hogy az emberek lássák mekkora probléma is lett a menekültek/bevándorlókból. Korábban szegeden alig láttam őket, mostmeg mintha ki lennének hajtva a nép elé.


2015. júl. 10. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

"mintha szándékosan vitték volna őket oda, hogy az emberek lássák mekkora probléma is lett a menekültek/bevándorlókból."


Annyira imádom az ilyen összeesküvés-elméleteket. :D

Van még több is?

2015. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Még most gyorsan átjönnek minél többen a határon, míg a Fidesz meg nem építi a kerítést.
2015. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Annyira imádom az ilyen összeesküvés-elméleteket. :D

Van még több is?"


Most komolyan...


Eddig alig lehetett látni az állomáson nemhogy menekültet, de még külföldit se sokat. (mondjuk van pár kínai)

De az elmúlt 1 hónapban mintha valami menekülttábor lenne. Van fabódé amiből kaját és ruhákat adnak, a szökőkútra rákötöttek pár csapot ami mellé szappan van téve, a padokon fekszenek...


Előtte ez miért nem volt? Pedig akkor többszöröse jött a korábbiaknak.

Vagy most hogy felkapott téma lett, miért van már mégis ennyi a vasútállomáson? Előtte hol voltak? Most órákat ott tanyáznak.

2015. júl. 10. 17:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Előtte csövesek voltak ott. (révén hogy szembe vele van a száló) de most azok eltűntek helyette menekültek vannak. De azok bőven. Az elmúlt 3 évben amióta szegeden vagyok, oda járok szerintem nem láttam ennyi menekültet mint az elmúlt 1 hónapban 1-1 nap. Vagy eddig nagyon jól dugdosták őket a táborban, de sehol se voltak. Most kb tényleg olyan mintha dísznek kiállították volna őket oda.
2015. júl. 10. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ezt kell írni: Gyurcsótány és Libajnai vitték őket oda, mert a zsidók és Amerika pénzeli őket acélból, hogy a menekültekkel tönkretegyék az országot. Most jobb?
2015. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Áhhh így már értem...


Bár nem tudom honnan jön gyurcsány meg bajnai. Már vagy 1 éve nem hallani róluk semmit.

2015. júl. 10. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:

egyébként tényleg jó kérdés! Szinte hamarabb indult a kormány-propaganda minthogy megjelentek volna. HOgyan? Miért?

Csak arra tudok gondolni, hogy az Észak-afrikai menekülthullámról még határon kívülről kaptam hírszerzési információkat. Tunéziai robbantás miatt elmenekülőkről.


Nem tudom mi más változhatott hogy most több van mint pár éve is akár volt?

2015. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van olyan menekült is akit már többször is láttam, már csak erősíteni szeretném az összeesküvés elméleted. Mintha ugyan az a pár ember bukkanna fel több helyen is, de lehet csak rosszul emlékszem, majd jobban megfigyelem az arcukat.
2015. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es jár közel az igazsághoz. A kormány természetesen már tisztában volt a közeledő problémával, illetve a területen dolgozóknak elég egyértelmű volt, hiszen 2014-ben a korábbi évekhez képest már jelentősen megugrott a menedékkérők száma.


Csak annyi történt, hogy azok a többnyire afgán, iraki és szír menekültek, akik eddig a szomszédos országokban voltak, kénytelenek voltak onnan is továbbállni, mert ott is polgárháború alakult ki az arab tavasz nyomán tavaly-idén. Mostanra értek ide.


Tenni kéne már valami értelmeset is ez ellen és stabilizálni a Közel-Keletet, mert tényleg ellepnek minket a menekültek, és az nekik se jó, nekünk se jó.

2015. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Másfél éve jönnek folyamatosan, és nem csak azóta vannak miután a kormány elkezdett velük foglalkozni. Vonatokon is alig voltak? Rendszeresen előfordul hogy a vonat végén 2 teljes kocsi is teli van velük, és ez már régóta így van. Az agy mosott balliberálisok bódéja miatt vannak folyamatosan most az állomásnál. Előtte reggel és este voltak rengetegen. Régebben kiengedték őket az utcára a rendőrök az adataik felvétele után, most busszal hozzák őket az állomásra.


Az hogy te csak akkor veszed a problémákat észre ha már minden tv-ben és rádióban is arról van szó az elsősorban a te hibád, az illegális bevándorlás komoly veszély, minden papír nélkül, bemondás alapján bejutnak európába ki tudja milyen kétes múltú egyedek is.

2015. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!