Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz ma valamilyen bejelentett...

Lesz ma valamilyen bejelentett tüntetés a melegvonulás ellen?

Figyelt kérdés
Én nem találtam infót ilyesmiről.
2015. júl. 11. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Persze, jön a hidegfront. Még az időjárás is ellenük van.
2015. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Micsoda homofób ez az időjárás is...
2015. júl. 11. 15:34
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Biztos lesz, csak "elfelejtették" bejelenteni.
2015. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki szeretné nézni mi folyik ott, origon most találtam a linket: [link]
2015. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Én ezt sosem értettem.


Felvonulnak az egyenlő jogokért stb. stb.

Ez akkora h_lyeség...

Milyen egyenlő jogokért?

Tudtommal egyetlenegy törvénykönyvben, büntetőkönyvben, hivatalos dokumentumban, rendőri aktában, bírósági nyilatkozatban (stb.-ben) sincs olyan, hogy akinek másmilyen szexuális orientációja lenne az nem rendelkezhet egyenlő jogokkal.


Ha pedig azt akarják elérni, hogy az emberek ne nézzék le őket, akkor ezzel az egész pride-al pont az ellenkezőjét fogják elérni.


https://www.youtube.com/watch?v=bznTvAH2c2Y&feature=youtu.be


Mielőtt a sok heterofób csak nyomogatná a piros pacsit, kérem mondja el, hogy hol tévedtem, örömmel várom!

2015. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
22%

"Tudtommal egyetlenegy törvénykönyvben, büntetőkönyvben, hivatalos dokumentumban, rendőri aktában, bírósági nyilatkozatban (stb.-ben) sincs olyan, hogy akinek másmilyen szexuális orientációja lenne az nem rendelkezhet egyenlő jogokkal."


szóval, akkor hogy is van az a dolog a melegházassággal Magyarországon?

2015. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

"szóval, akkor hogy is van az a dolog a melegházassággal Magyarországon?"


Nem vitatkozva kérdezem, hanem teljesen OFFolva... Ha házasodhatnának, akkor vajon abbahagynák a vonulást?

2015. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

# 8


A heterók sem házasodhatnak azonos neműekkel. A melegek pedig nyugodtan házasodhatnak ellentétes neműekkel. Hol itt a probléma? Ugyanazok a jogok illetik meg mindkét felet.

2015. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

"szóval, akkor hogy is van az a dolog a melegházassággal Magyarországon?"


Nincs itt semmi ellentmondás. Minden joga megvan egy melegnek is házasságot kötnie - egy ellenkező neművel, hol van ez megtiltva nekik? Nincs joghátrány. Ja, hogy ők más "kapun kopogtatnak", kérem, ez egyéni probléma. A házasságkötésnek vannak feltételei, én sem vehetném el pl. a húgomat vagy az anyámat, vagy még egy nőt a feleségem mellé. Éljenek együtt, otthon a hálószobájában bárki bárkivel összefekhet (bár itt is vannak azért korlátok, életkor pl., fúj, az állam beleszól) akár a teknősbékájával is. Kit érdekel? Ez egy szűk kisebbséget érintő álprobléma, amivel a többségi társadalmat zsarolja egy szűk kisebbség.

2015. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Mit mond a homoszexuális meteorológus?

...

Melegfront érkezik hazánk térségére, melegen ajánlom, hogy védekezzenek!


xDDD

2015. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!