Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan rajtam kívül akit...

Van olyan rajtam kívül akit legjobban azért bosszant a mai vonulgatás mert MÁR MEGINT le van zárva az egész főváros?

Figyelt kérdés
El se tudom mondani mennyire hidegen hagynak a melegek. Az, hogy ezzel a felvonulással szerintem több ellenséget szereznek mint barátot, az az ő bajuk. De ha nem így van, az sem változtat az én életemen, tehát az sem érdekel túlságosan...
2015. júl. 11. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Vannak, nem is kevesen. Pl. én is.
2015. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Merre szerettél volna menni? Nincs más útvonal?
2015. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell menni az utcára és csinálni a fesztivált, ha valami nem tetszik, hadd lássa más is és lehetőleg forgalmas utakon, hogy ne tudjanak utazni és jobban odafigyeljenek a tüntetésre. Ez a működő demokrácia !
2015. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, én a tegnapi Pride idején minden gond nélkül eljutottam Újpestről Kőbányára. Hol is volt lezárva az EGÉSZ főváros?

Az Andrássy út és környéke mindig is a nagyobb tüntetések, megmozdulások kedvelt színhelye volt. Csak a Pride zavar?

2015. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Csak a Pride zavar?"


Nem. Ezért írtam hogy "megint".

2015. júl. 18. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!